Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zamestnankyňou najväčšej špionážnej organizácie na svete, teda CIA, čo znie veľmi zaujímavo. V skutočnosti má však veľmi nenáročnú, kľudnú a miestami až nudnú prácu. Je totiž analytičkou, ktorá len veľmi zriedkavo opustí svoj stôl s počítačom, vďaka ktorému slúži ako oči a uši špičkovému agentovi Bradleymu Fineaovi (Jude Law). Títo dvaja spolu tvoria perfektný tím. Bradley špionážne misie zvláda bez toho, aby sa mu pohol čo i len vlas. A Susan v kancelárii zatiaľ túži po jeho srdci.
Jedného dňa sa však všetko zmení. Raina Boyanov (Rose Byrne), dcéra nedávno zosnulého obchodníka so zbraňami, totiž dostala neobvyklé dedičstvo v podobe malej jadrovej bomby. Dostačujúcu na zničenie jedného väčšieho mesta. Plánuje ju predať teroristom. Aby toho nebolo málo, Bradley CIA, a teda aj Susan nedobrovoľne opustí. Ďalší špičkový agent Rick Ford (Jason Statham) je nepoužiteľný, pretože jeho totožnosť bola prezradená. A tak padne návrh, že najmenej nápadnou osobou, ktorá môže preniknúť do sveta obchodníkov so zbraňami a zabrániť tak globálnej katastrofe je Susan. Rozhodnutie poslať Susan na túto misiu nahnevá Ricka Forda, a preto sa rozhodne jednať v tomto prípade na vlastnú päsť. A keďže je typom agenta, ktorý spája v sebe Ramba a komisára Clouseaua, je o problémy postarané. Zodpovednosť za záchranu mnohých životov leží na Susaniných mohutných bedrách. Musí sa nie len nenápadne votrieť do sveta obchodníkov so smrťou, prežiť v ňom, splniť svoju úlohu a pritom obrazne aj doslova nakopať nie jeden zadok. (Barracuda Movie)

nattyxh

Nemam slov. Jeste nikdy se mi nestalo že bych v kině brečela.....smíchem. :D jak někoho můžou napadnout takhle vtipný kecy?? 2 hodiny sedim a v kuse se směju. Doporučuji všem co maj i nemaj rádi humor 😂😂😂 protože tohle vás rozesměje stoprocentně. ()

Kamy

Ale jo, šlo to, ale neprišlo mi to ako nič úžasné. Normálne by som dal 3*, ale za Stathema, ktorý tú podáva životný výkon, zvyšujem na 4. ()

Oudis

Super, bombová, americká švihlá komedie. Hodnotím všemi deseti. Pro pobavení úplně super. McCarthy zahrála perfektně a Stathama jsem asi poprvé viděl hrát takovou postavu, ovšem jeho příběhy byly opravdu strhující. :-D Film obsahoval i zbytečné záběry, ale bitkařské záběry špionky opravdu stály za to! :-D Tomuhle filmu se dá odpustit opravdu hodně. Za mě dobrá podívaná pro ty, co mají rádi trhlé americké komedie. ()

scorpios

Upřímně nevím, proč lidi z toho dělají takový humbuk. Ve mě to zanechalo tak nanejvýš dojem toho, že scénářiťisti ve svatém lese začali pálit jinou ligu. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Na paní Melissu se podívám rád tak maximálně v Mike a Molly (ano, rád občas vypnu úplně) a ani tam to zrovna žádný Beatles nejsou. Ovšem jak říkám, pánové, pošlete to dál, protože pokud vás napadlo, že můžete zkusit obsadit parní válec do labutího jezera, ale napsat to tak, že on to fakt spolehlivě utančí a ještě se tomu upřímně a z plna hrdla smát, tak to stopro nebylo ve 100% duševním stavu a já bych se velice rád přidal (a to už od toho znásilnění "Drsňačky" ). Jinak pánové Law a Statham tomu bohužel nikterak moc nepomohli. Law se tam mihnul jen tak na oko a Statham si hrál na Norrise...meh (doopravdy mu to nešlo). Ovšem na stranu druhou musím uznat, že sem tam nějaký ten gag, co mě rozesmál, jistě padnul a také bych nebyl správný vlastenec, kdybych neohvězdičkoval tu nejzářivější hvězdičku, z celého filmu, Věrku Serďučku. Don't live to dance, dance to live!. :D ()

VanBradley89

Příjemný překvapení. Vzhledem k tomu. že tam hraje McCarthy, které po Drsňačkách nemůžu přijít na jméno. Ale nechal jsem se zlákat pozitivními recenzemi a dobře jsem udělal. Má to vtip, má to spád. A skvělé vedlejší postavy. Jednoznačně dokonalý je Statham. ()

Bau.Baushka

Neuvěřitelně mě to bavilo, bavila mě Melissa McCarthy a bavila mě Rose Byrne i Miranda Hart. Je to ztřeštěné a je to padlé na hlavu, ale když se vám to trefí do nálady tak je to pecka. A mě to tam padlo jako ... na hrnec. ()

x_ander

Jak nemám rád Melissu McCarthy, tak Spy mě pobavil neuvěřitelné! Je to skvělá komedie, bondovštější než leckterá bondovka a to, co předváděli Jude Law, Rose Byrne a hlavně Jason Statham, dlouho nedostanu z hlavy. Chci pokračování. ()

Spilif odpad!

Tohle není ani komedie ani parodie a jedinej důvod proč jsem to dokoukal bylo to že mi bylo blbě a nechtělo se mi to ani vypínat. Ale možná to mohlo dostat jednu hvězdu za Jasonovo hodnocení agentské kariéry... A opravdu se divím že tato komedie má tak vysoké hodnocení... ()

kacir

Zmazalo sa mi čo som písal a už sa mi to nechce znova.. Neznášam tú prežratú vypasenú pizdu, čo si o sebe myslí, že je neviem aká cool a sexy. Každý pohľad na ňu mi vadí, ale nebudem hodnotiť celý film kvôli jednej krave, ktorá je obsadzovaná do filmov iba kvôli tomu, že amerika je vyžratá..vypasené ženské sa rady pôjdu pozrieť do kina na ďaľšiu vypasenú prasnicu ako nakopáva zadky, hoci má sama problém s pohybom a jej drsný výraz je naozaj veľmi trápny.. Film má aj dobré miesta, párkrát som sa aj zasmial. Statham, Law a šťava Rose Ťahajú celý film. Ale druhý raz to už asi vidieť nebudem. A tí čo toto prirovnávajú, alebo prechvaľujú viac ako Kingsmana by sa mali liečiť. ()

elanista1

Od začiatku ma to vôbec nebralo, ale od istého momentu som sa nevedel prestať smiať, a smial som sa až do konca. Bol som nadšený keď som videl Kingsmana, teraz som nadšený ešte viac...presne toto potrebujem, kvalitné špionážne komédie s nadhľadom v štýle Jamesa Bonda, to je tá najlepšia vec. Jason Statham bol pre mňa najväčším lákadlom pre tento film, a potvrdilo sa...každá jedna sekunda keď je na plátne, a každá jedna veta ktorú vysloví je skvelá. Peter "Aldo" Serafinowicz je výborný zvodca, Jude Law takisto veľmi dobrý. Rose Byrne je ďalšia kastingová lahôdka, jej herecký prejav bol fascinujúci a sexi. Skvelé kostýmy, bondovský scenár s prekvapeniami, smiešne dialógy, akčné scény ktoré sú zároveň vtipné a krvavé. Snažím sa na niečo prísť, ale od 20. minúty pre mňa film nemal ani jednu chybu na kráse. ()

Domas88

Nene opravdu jsem si hned odmyslel tu trapnou paní, ta mi tam vůbec nesedí ale jinak fakt mega mazec :D Ja miluju Stathama a jak tam nadává a chvíli je i za ňoumu fakt dobrý, komedie jak ma být a hodně akční a k pobavení super, splnila všechny kritéria a pro mně hodně osvežující překvapení... ()

Nikitoss95

Nerad to říkám, ale musím souhlasit s verbalem, až na to, že s Kingsmanem bych to nesrovnával, neboť Kingsmana jsem si osobně užil víc než jakoukoli bondovku s D. Craigem... Samozřejmě, že film Špion nesahá ani po kotník Johnnymu Englishovi, přesto místy jsem se slušně bavil, akorát Jason Statham měl tu nejubožejší roli snad na světě, a oproti od Rowanu Atkinsonovi, Stathamovi ten komediální trik se zaseknutým sakem o dveře v momentě překvapení během přestřelky vůbec neseděl... Příšerné dvě ženské, tlusťoška a hnusná žirafa, obě připomínající youtubový viral joke yo mama fat a ugly verze, nakonec působily vtipně, a koneckonců již z názvu nelze čekat nic než parodii, která by byla vydařenější, kdyby v obsazení byli vtipnější herci ()

johnsnow

Rozhodne super komédia s dobrými hláškami i krvavou akciou. Zasmejete sa, zabavíte a budete sa čudovať jak dokonalého vola zo seba statham spravil. ()

megajalec

Zo začiatku vyzerá film veľmi sucho, ale akonáhle sa dostáva McCarthy do role špiónky a začína cestovať po svete, je to celkom dobrá sranda. Nečakane som sa aj dosť dobre pobavil, trápne chvíľky tiež nechýbali, ale tak to už asi býva. Pochvalu si zaslúži určite aj Statham, kedykoľvek sa objaví na scéne, je o zábavu a hlášky postarané. ()

Facerr

Je to poprvý, co byl Jásoň na plátně zastíněn jinou postavou a obzvlášť oceňuju i tu snahu zahrát něco jinýho, než drsňáka, co dá všem do huby a ještě u toho sbalí nějakou kočku. Na druhou stranu, když se objevil na scéně, stálo to i tak za to. Hlavní prim ale hraje váleček Melissa. Tý to všechno odsejpá, jako by se pro tuhle roli narodila. Co se týče humoru, nechyběl. Aspoň moje nátura to vzala s úsměvem a naštěstí se tady neodehrávaly žádný rádoby fórky, který maj vyloudit výtlem za každou cenu, ale docela vtipný akce a hlášky, který netlačili na pilu. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Když bych ohlášen reboot Krotitelů duchů s ženským obsazením, spousta fanoušků to nenesla moc dobře. Režie nového filmu se sice ujal Paul Feig, který sklízel ovace za Ženy sobě nebo loňského Špióna,… (viac)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni