Skvělé kachny

Janet Hess

Kamera:

Michael Male

Paul Giamatti

Nový pořad Skvělé kachny se zaměřuje na fascinující neznámé životy těchto tvorů. Existuje kolem 120 druhů kachen s rozmanitými zástupci, pokud jde o tvar, velikost a chování. Některé druhy jsou hlučné a společenské, jiné naopak plaché a samotářské. Představují obyčejné tvory, o kterých si myslíme, že je známe. Většina z nás však tyto pozoruhodné a vyspělé tvory nezná vůbec. Pořad doprovází rodinku kachniček karolínských, když spolu samec a samice naváží pouto, migrují do vzdálenosti tisíců kilometrů, vychovávají a chrání svá mláďata a vracejí se zpět do zimních hnízdišť. (oficiálny text distribútora)

Jezinka.Jezinka

Kachny, kachny, kachničky, kachnice, kachny... Malé kačenky mají víc odvahy, než lidé, co praktikují adrenalinové sporty. Jsou šikovnější, než Pampalini a půvabnější, než prakticky kdokoliv. Přehlídka pestré palety barev, úžasných tanečních choreografií a ukázka brilantních strategií pro přežití. Víte, kde tráví kachny zimu? Na Floridě! Nejsou to žádné hlupačky. Mít tak vlastní kachní rybník. ()

sskrblik

Okouzlující záběry kamery tvoří z tohoto kachnomentu úchvatný film, kdy jsem se kochal každým záběrem. Hlavní hrdinové jsou výborní herci a natolik roztomilí, že si člověk říká jestli jich není škoda na talíř. Krom kvalitního zpracování se dozvíte i něco nového z této říše ptactva. ()