Jessica Lowndes: I Wish I Was Gay

Hudobný / Krátkometrážny
USA, 2011, 4 min

Jessica Lowndes

kingik

Představte si, že by se z krásné holky stal kluk.Tak takové divné přání má ve svém singlu Jessica Lowndes. V jejím případě by to byla věčná škoda. Mladá Kanaďanka je nejenom mimořádně fešná, ale také všestranně ambiciózní. Vedle herectví se prosazuje i jako zpěvačka, která nemá úplně blbé texty a svůj další singl šmrncla prvky jazzu a šansonu. Klip je zasazen do varieté, kde si vzala na kobereček svého milého, který ji podvedl s jinou. Dost nepochopitelné, že mu ani Jessica nestačila, když ta dotyčná, se kterou spáchal akt nevěry, byla tuctová blondýna. No jasně, to dá rozum, že přece nemohla být hezčí, než její nedostižná sokyně v lásce. Kvalita písnička je nasazena vysoko a především se jedná o jiný styl, než jaký je od interpretky znám. Právě v té hudební odlišnosti, která nemá daleko do hudební vyzrálosti, spočívá největší síla songu. Text mně po chvilce nepřipadal nijak extrovní. Není divu. Při pestrosti klipu, se nedá ani dost dobře vnímat. Obrazově je klip vyladěný a střih skvěle udržuje rytmus a tempo písně. Na čtyři minuty se zdržet v jednom prostředí, to už si žádá zaujetí a značné úsilí stran zpěvačky, která jela na maximálně sexuální výkon. Burlesque je prostředí pro sexuální lascivnost stvořené a není divu, že se Jessica neobvykle odvázala, když svého milence jazýčkem dráždila, poskákala ho a moc pěkně mu to svojí provokací spočítala. Ten si pak na milou blondýnu zřejmě už ani nevzpomněl. Znáte ten pocit být ošukán v myšlenkách. Tak ten mu Jessica dopřála. Sexualita v klipu hraje prim. Jedná se o zajímavě pojatou píseň, která z tvorby Jessicy vybočuje. Vždycky jsem ji měl za hodnou holku. Tady maličko zlobila. Ale krásně! 80% ()