Identity

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 2012, 5 min

Forsberg11

Uvedomelá agitka o tom ako tu vlastne všetci nosíme celý čas masku. A aj keď si jednu dáme dole, stále máme na tvári ďalšiu. Dobrý nápad ale strašne nezáživne spracovaný a podaný divákovi za studena, bez emócií. Takto sa to veru nerobí... Dve za snahu. 30 %!! ()

Khalesi

Wow. Tak takto reálny a pritom symbolický snímoček som už dlho nevidela. Páčila sa mi hlavne prednáška o oslobodení sa z otroctva v triede plnej otrokov vlastného strachu a koniec filmu:) Veľmi inšpirujúce a hodné zamyslenia. Prečo sa tak skrývame, čoho sa to vlastne bojíme. Je to poprenie seba samých. Nemôžeme sa diviť, že sme v živote zmätení a nešťastní, patrí nám to, ak nenájdeme odvahu zbaviť sa svojho strachu! ()

orkadimenza

Kéž by takový skvělý nápad byl proveden lépe. Kéž by scénárista zakomponoval do myšlenky nějaký děj. Kéž by to nemělo jen 5 minut a neopakovala se jedna scéna 2x. Kéž by to nebylo tak ohrané. ()

Alex126

Ahhh. Tolik omílané klišé je zde zas v podobě krátkometráže. Odhod'me masky a bud'me sami sebou - blee. Ne, že bych nepodporoval nápad, ale sakra ... to jste nemohli vymyslet nějakou nadstavbu, nebo MOŽNÁ přidat VLASTNÍ nápad? Pochopím, když někdo chce znovunatočit film s efekty, aby získal nový rozměr, ale co ksakru chcete víc vytěžit z této ideje? ()

Sadova302b50

Nevím, v čem by měl být snímek jedinečný, zpracováním určitě ne. Postupy, včetně promítání pozpátku, zde podle mě fungují jako floskule v ústech toporného řečníka. Souhlasím s uživatelem Alexem126, snímek postrádá progresivitu a kapku novátorství, proto se mění v jedno velké klišé. Závěr je díky tomu neskutečně fádní, až kýčovitý. Škoda, téma napsané v záhlaví papíru by vždycky svedlo k široké diskuzi, film otázky spíš zahrabává do šedi. ()