Citáty jsou zajisté bezednou studnicí vznešených myšlenek, ale v případě britského panelového pořadu Was Is Something I Said? i zdrojem výborné zábavy. Hlavně pokud musí osvědčení angličtí komici jako Richard Ayoade nebo Micky Flanagan doslova bojovat o slova. Co se kdy a jak řeklo? A dokáží hosté moderátora Davida Mitchella přijít s dostatečně vtipnými komentáři na účet citovaných? Už teď si můžete být jistí, že ano. (Brousitch)

Thomick

Panelovka, u který jednoznačně doporučuju sjíždět výhradně uncut verze. Těch 23 minut je strašně málo, to se u jednotlivých citací hosti ani omylem nestihnou rozhicovat. Jinak z Davida ve specifický roli moderátora jsem postupem času čim dál míň rozpačitej, zato Mickeyho úchylka na měnění hlasů mě začíná nehezky vytáčet. Ten chlap skoro neni schopnej říct cokoliv normálně. Nicméně Richard pořád nemá chybu - uplně kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv. Jeho nahodilý bojkotování show je fakt bezkonkurenční. ()

Splasher

Richard baví hodně, Micky už méně a u Davida mám vždy pocit, že v roli kapitána by byl mnohem uvolněnější a bezprostřednější. ()

Rose.Tyler

Richard Ayoade zazáří v jakékoli situaci, hvězdičky patří především jemu. Z mého oblíbence Davida Mitchella v roli moderátora panel show jsem ovšem zatím dost rozpačitá. V každém případě, WISIS je hodně slibný pořad, určitě stojí za to sledovat, jak se bude dále vyvíjet. ()

albionlady

Zaujímavá panel show, v ktorej vyniká najmä Richard Ayoade a jeho trefné poznámky, "nevtipné vtipy" (pretože it's kinda pathetic and a bit needy trying to say something amusing within the joke.) a hlavne jeho jednanie s Jimmym Carrom v prvej epizóde bolo na nezaplatenie. Richard je proste môj vzor. Citáty sú skvelé, malé postrehy zo života ich autorov tiež, hostia sú fajn. Jediné, čo mi na tomto programe fakt vadí je, že Mickymu Flanaganovi skoro nikdy nič nerozumiem. ()