Against the Sun

• USA Ghosts of the Pacific (neoficiálny názov) (viac)

"Človek si naplánuje svoj kurz, ale je to Pán, kto nakoniec rozhoduje." Príbeh nakrútený podľa skutočných udalostí. 16. januára 1942 americké lietadlo s posádkou zloženou z pilota, guľometčíka a radistu núdzovo pristáva na vlnách južného Pacifiku. Po tom, čo ich stroj zmizne v hlbinách mora, musí trojica úplne neznámych cudzincov prežiť bez akéhokoľvek navigačného systému, svetlíc a čohokoľvek, čím by na seba mohli upozorniť. Nevedno ako dlho budú musieť bojovať s hladom, slnkom, búrkou a žralokmi na jedinom nafukovacom člne. (sochoking)

fabregas1

Tři lidé na malém člunu. těžko říct jak to mám hodnotit, když film zase tolik neukázal. Zásadní napětí a emoce smutku u mě nenastaly a zabít žraloka nožíkem je spíše úsměvné. Dvě hvězdy musí stačit. ()

Gagin

Viděl jsem asi 14 dní předtím Unbroken, kde se část filmu odehrává také ve člunu na moři a tam mi to přišlo zdaleka lepší. Na druhou stranu obdivuhodné, přežít takovou dobu na moři v jediném člunu. Fail filmu je bezesporu lov žraloka. ()

vrbi.s

vzhledem k předloze, která vychází ze skutečných událostí tak je to lepší průměr, ale co to jako mělo být s tím žralokem. to se tvůrcům moc nepovedlo ()

Zuzanka23

Snímek podle zkutečnosti o třech letcích na raftu uprostřed Pacifiku. Každou minutu se bojíte o ty tři sympaťáky, jestli se neumřou. Stojí za to si najít těch 100 minut a podívat se na film. ()