Within Temptation: Faster

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Holandsko, 2011, 4 min

Sharon den Adel

Hudobný videoklip holandskej hard-rockovej skupiny Within Temptation z albumu "The Unforgiving". Videoklip sa začína listom, ktorý píše Matka Maiden. Pri písaní recituje monologický text o dušiach, ktoré ovláda, a o hľadaní pomsty. Dej pokračuje strašidelnými výjavmi a krvavým dejom, ktorý skončí až prebudením Sinéad v márnici.
Autormi scenára sú Steven O'Connell a Tim Smit, režisérom Joeri Molsheimer. Vydané je aj upravené a zostrihané dielo. (Marek1991)

Marek1991

K tomuto dielu som sa dostal vďaka svojmu kamošovi z internetu až neskôr a musím povedať, že si ma to okamžite získalo a na to, čo som v danej chvíli robil, teda motanie sa okolo žurnalistiky, som to skrátka mal akoby svoju hymnu pár mesiacov. Nedokážem žiť v rozprávke vytvorenej zo lží ako sa tam približne spieva. Je to silné, energické, tento štýl hudby a takto áno, to rozhodne áno, navyše výborne doplnené vhodným temným videoklipom. ()

Tristaver

Je fakt, že nedokáži úplně říct, jestli moje hodnocení není ovlivněné tím, jak jsem naštvaný, že WT v nových albech metalově tak "vyměkli", ale Faster má prostě neskutečně nudný videoklip, který se k textu absolutně nehodí. ()