Utajený šéf - Austrálie

(relácia)
  • Austrália Undercover Boss Australia
Reality-TV
Austrália, 2010, 60 min

Po anglické sérii našeho televizního cyklu přijdou teď na řadu ředitelé šesti předních australských podniků, kteří se uvolili k tomu, že vymění svou pohodlnou a elegantní pracovnu za nejistý převlek a v roli řadových pracovníků se vmísí mezi zaměstnance vlastní firmy. Tak se dozvědí, co si zaměstnanci, v jejichž popisu práce figuruje běžný a bezprostřední styk s klienty, a proto reprezentují firmu v očích veřejnosti, myslí o svém podniku a jeho menedžmentu. Viděno zblízka, z perspektivy zaměstnance, ukazují se nám v trochu jiném světle opatření vymyšlená u psacího stolu kdesi nahoře, v ředitelské kanceláři. Na konci každého dílu samozřejmě všech šest šéfů prozradí zaměstnancům svou skutečnou totožnost... (oficiálny text distribútora)

honajz

Zajímavý nápad a projekt, který bych rád viděl i v českém provedení. To by to vypadalo! :-) Je fajn, když si šéfík zkusí, zač je toho minimální plat. Série se soustředí i na osudy a životy těch obyčejných, ale přesto potřebných lidí. Jen mi trochu vadí malá míra kritičnosti, kdy vlastně nikdy není nic řečeno proti firmě a o lidech se mluví jen pozitivně. ()

p.a.douch

Máme zde další odnož původního britského dokumentárního seriálu Studia Lambert. Tentokrát z Austrálie a vyrobila ho australská Network Ten. Princip je stejný jako u originálu. Australané mají střízlivý přístup. Výběr šéfů je celkem pestrý a zajímavý. Tato odnož vydržela jen dvě sezóny. ()