Divošky

(relácia)
  • Česko Divácké zprávy
Publicistický
Česko, 2013, 15 min

Zprávy z nejzajímavějších záběrů od vás! Díváte se, sledujete, natáčíte a my vše odvysíláme, abyste se mohli opět dívat. Stačí se jen zapojit a sdílet. (oficiálny text distribútora)

Matixed odpad!

Přijde jednoho dne Tomáš Kraus do redakce primy, celý unavený natáčením nejhorších televizních pořadů, babovřesků a povídá: "Hele lidi, dostal sem skvělej nápad. Co kdybychom ukradli virální videa z Youtube a naservírovali je lidem pod nos, když zrovna nejvíce čekají na nějaký film od osmi hodin? Můžeme k tomu přidat tak 10% nezajímavých diváckých videí na úrovni krmení sýkorek, ať se na nás produkční nezlobí, že neplníme zadání. No a nakonec ještě jedna bomba! Videa rozdělíme na části a ty pak pustíme v náhodném pořadí. Nebude to mít velkej rozpočet, budu to moderovat já. Přidám i pěknou hrstku nemístných narážek a pokusů o vtip, ať se nám to protáhne na ceých 15 minut." ()

mira.l odpad!

Tak jsem se k tomu nachomejtnul, dneska... uváděl ten pán, co si asi myslí, jak je úžasně vtipnej (mimo jiné). Hmm, tak to je teda matroš. Vynechám-li z toho zvířátka, tak je to debil, blbeček, debil, blbeček, jenom támhle v poslední řadě, to je jediná výjimka, sedí....modří asi už vědí. Hlavně, že Budu na Primě....tywoe.... ()

Cesty timem

Na pořad se dívám jen kvůli tomu, že miluji zvířata a tady v tom jejich dovednosti a akce. Je zajímavé, že podobné akce tady prezentované s lidmi mi přijdou většinou trapné.... Jo a u zvířátek vypínám zvuk, protože efekty třeba při jejich skákání jak z PC her jsou infantilní, trapné a protivné k zastřelení toho, kdo je tam dává. Se zvukem bych to nesnesl.... A minimálně jedna hvězda dolů ale za Kavalčíka. Většího trapáka moderátora aby pohledal. Jakmile moderuje on, tak nesleduji. Jsem na něj doslova alergický. To už i Kraus byl pro mne celkem stravitelný. Kavalčík měl zůstat Rudou z Ostravy. To mu sedlo! Jestli tam bude ještě dále, sundám hodnocení o další hvězdu. Nechápu, že ho nevyrazí. ()

Potjoc

Ty skeče se zvířatama je spíše roztomilé než vtipné, jenom jak tam leží a běhají, atd. Vtipnější v téhle oblasti byl Exploziv od Barrandova. Tady ale zbožňuji ty komické zvuky, co se objevují při scénách padání, lítání, kousnutí. Přesně ty zvuky a v tom podání, kvůli kterým zbožňuji třeba Psa Filipsa, Méďu Béďu, Scooby-Doo či Kocoura Cliffa. ()

ArsenalEagle odpad!

Nechápu, jak se v dnešní době, navíc prakticky do hlavního vysílacího času, může dostat něco takového do televize. "Neváhej a toč" a "Natočto" běžely před 20 lety a celkem to fungovalo, a proč? Protože v té době neexistovalo YouTube, neexistovaly sociální sítě a prakticky i internet samotný byla velká neznámá. Proto se podělit se zábavnými videi v televizi nebylo tak zlé. Ale v dnešní době? Ach.. ()