Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta (Bára Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra (Sabina Remundová) má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček (Pavel Liška) je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně. (Česká televize)

Recenzie používateľa NinadeL k tomuto seriálu (3)

Marta a Věra (2014)

16/16 Jsem ráda, že se Marta a Věra stihly natočit přesně v mezidobí mezi Bárou Polákovou protestující a zpívající. Někde tam uprostřed všech těch tváří je totiž taky pohodová herečka. ()

Série 1 (2014) (S01)

Marta je ta pracovitá, Věra ráda dělá kafíčka a tabulky fixkou a společně dokáží divy pod vedením Broučka ve službách leeevně.cz Na první pohled špaténka, ale na ten další to není vůbec marný nápad, jak osvěžit český sitkom. S minimem herců a chytrým scénářem jde jednoduše cokoli. Dát tomu druhou šanci na #finaleplzen se mi vyplatilo, protože nakonec lze ocenit nejen ironický rozměr herectví Polákové, v Remundové talent po matce a ve slovních přestřelkách i ty politicky nekorektní hlášky. A ano, je to zrcadlo reality. ()

Série 2 (2016) (S02)

2. série příjemně pokračuje tam, kde příběh leeevně.cz skončil minule. Tentokrát ale jdeme více do hloubky, prostředí se rozšiřují a příběhy už nejsou striktně epizodní. Nepravděpodobné se stalo skutečností, ty kariky postav se staly aj sympatickými. A Poláková zkrásněla a Remundová se stala ještě vtipnější. No a Liška? Nechte se překvapit :) ()