Nová zábavná kuchařská a velkolepá „LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. V každém díle se těšte na hvězdného hosta a pořad plný překvapení a hlavně zábavy. (oficiálny text distribútora)

Šakal

Bylo by velmi jednoduché tohle nemilosrdně odstřelit a byť i mně osobně je mnohem bližší formát typu „Ano,šéfe“, musím konstatovat, Zdenda se s tím pere, jak je mu vlastní. Pravda, nelze přehlédnout fakt, že na jeho poměry se drží poměrně zpátky. Je otázkou, zda-li je to brzkou vysílací hodinou, tj; na popud vedení Tv nebo (mírnou) nervozitou. Přecejenom uhlídat vše(chny) a být přitom nad věcí, bezprostřední, pohotovej a návdavkem vtipnej je v té časové tísni o poznání složitější než v klasickém (předtočeném) formátu, kde se dá lecos sestříhat. Až čas ukáže.... Nic to však nemění na skutečnosti, že pověstná miska vah se bude přiklánět na tu stranu, jak je vám osoba Z. Pohlreicha (ne)sympatická, stejně jako samotný fakt, že celkový výsledek je hodně odvislý od jeho protivníků resp. hostů. Po dvou úvodních dílech musím konstatovat, že narozdíl od Terezky Kostkové mu byl Mirek Etzler více než zdatným konkurentem resp. přihrávačem. 50% (ne)spokojenost. [S osobní poznámkou na závěr. Poprosil bych, Zdendo, malinko „verlangsamen“. Nemám Tv v kuchyni a vrtuli v prdeli. Jestli to půjde takhle dál, nebudu mít s nominací do brazilského Ria nejmenší problém. Protáhnu chodbu a máš, Usaine, problém. Velkej!] ()

Peytl

Je veřejně známá věc, že Zdendovi Dopsíchkšír Pohlreichovi nadržuji, takže jsou prozatímní tři hvězdy spíše ranou pod pás, nebo rovnou kopancem do koulí, ale i když vím, že to není úplně spravedlivé a košer, musím vzít v potaz všechny učinkující, od zmatené a nafrčené Terky Kostkaté, přes mého neoblíbence Vondráčka a po tom, co Šinkorová předváděla se Sapíkem, by již neměla do žádné show o vaření vstoupit, hle, sebereflexe Čobolům zřejmě chybí. Dokonale na hovno byly obrazovky s internetovými zoufalci, ty si opravdu produkce měla strčit do prdele. Přesto jsem se celkem bavil, o část zábavy se postaral Zdeňour a světe zastav se, nikdy by mě nenapadlo, že takovou kravinu napíšu, ale bodoval u mě kuchtící hokejka, jsem v šoku a každý, kdo zná můj názor na výši intelektu u jedinců v kolektivních sportech (u kopaček jsem si jistý, tam překvapení nehrozí) , musí být také překvapen. Po druhém dílu Zdenda letí do výšin, sice jsem tolikrát hele neslyšel ani za dvacet let, hele, ale , hele, jak se vymění trapná Kostka, která pouze kunduje za Etzlera, který zdatně sekunduje, je vše hned o něčem jiném. Mimo jiné, nereagovat na škemrala JarouškaMěkundu, to by bylo jako šlápnout do hovna a hrdě si ho v dezénu odnést domu, takže jasně, Kulyk má minimálně pravdu v tom, že pokud se takový nudný somrák objevuje na prvních místech (o ničem jiném pointy nejsou, ač si pár hovad za ně chce jednou koupit opravdovou ženu...omyl, zklamu vás), pak je to nejméně tristní a běda nám, kterým Jarda vládne. EDIT: 25.10. Jaroslave, neblázni, vždyť já teď doma seru strachy v každém koutě, tos měl napsat, že jsi tvrďák z Gottwaldova a já bych ani nepípl, ach vy skromní asiaté. Fajtr, hihň hihň, žebrák o body, ne? ()

Honzek

Jedna hvězda dolů za drzost Primy, další dolů za to, co ze Zdenála dělá. Na to, že ten pořád je čistá kopie pořadu Gordona Ramsayho (Gordon Ramsay: Cookalong Live), ho mohli alespoň zkopírovat dobře. Průměrné provedení, pořád zatím hodně tápe. Nicméně jelikož Gordona u nás moc lidí nezná, věřím, že se to může uchytit a někoho třeba zaujmout. Za mě palec dolů, protože Prima má navíc než kopírovat cizí nápady a následně se jimi chlubit. Tuzemská kopie Kitchen Nightmares (u nás Ano, šéfe), dopadla o mnoho lépe. ()

Lukoboss

Důležitý je si říct, co se vlastně tady hodnotí. Hosté a jejich hloupost nebo pořad a jeho koncept? Ano, je pravda, že hosti ,jako byla T. Kostková se Šinkorovou a Vondráčkem v prvním dílu, by tam v podstatě nemuseli být, ale zase by si Zdenda neměl z koho dělat srandu. Především si ale cením toho konceptu, přestože je to zahraniční licence přivezená do českých vod. Je to vůbec první pořad o vaření u nás, kde za 60 minut přímýho přenosu někdo uvaří 3 chodový menu. Takže žádný "tááák (střih) a už to tady máme upečený dozlatova..", ale pěkně živě, tady a teď ukázaný, jak má vypadat vaření na vysoké úrovni, který se ovšem dá zvládnout i doma. A že to Z. Pohlreich umí, o tom snad nemůže nikdo pochybovat, to je vidět, k tomu je svým svérázným způsobem ještě showman, takže je o zábavu postaráno. ()

Prometheus69

Tak u tohodle se přiznám jsem trochu na vážkách.... B) Važku Vašku.... kam jsi to jenom lezl? Ty sólovky z minimem komparzu v prostoru 4x4 ti šli lépe... takhle to prostě není ono. Jako by snad bylo málo českých Restaurací kde přeplněné poličky z nejrůznějšíma umělýma dochutidadlama netoužící po tvé odborné kultivaci? Kdyby aspoň vařil něco normálního... občas. Navíc je to hrozná nuda.... toč raději další díly ANO Šéfe! To je tvůj zlatý důl... tvůj odkaz nám zužitkovatelům a milovníkům obloh... B) ()