Dom kúziel

• Česko Dům kouzel (viac)

Opustený kocúrik Hrom si jedného dňa nájde útočisko pred búrkou v tajuplnej vile starého kúzelníka Lawrenca, alias Magického Lorenza. Jeho príbytok pripomína rozprávkový svet, kde žijú zvieratká spoločne s nevšednými postavičkami zo sveta fantázie. Lawrence sa vrúcne ujme osamelého kocúrika, no nie každý je z jeho príchodu nadšený. Králik Jack a myška Maggie začnú kuť plán, ako nezvaného hosťa z domu čo najrýchlejšie vyštvať. Keď Lawrence skončí v nemocnici, jeho chamtivý synovec robí čo môže, aby kúzelníka preľstil a jeho vilu predal. Avšak jej obyvatelia si tak ľahko nedajú svoj nádherný domov vziať. Spoločnými silami vymyslia chytrý plán, ktorý potenciálnych záujemcov o vilu zaručene odradí... (Itafilm)

Iveta47

Keďže mám doma dieťa vždy dávam na jeho hodnotenie,keď sa neviem rozhodnúť sama.Nebolo to zlé,ale zhodli sme sa,že tak to jedno pozretie stačí.Kocúrik mohol mať detský hlások dosť to pokazil slovenský dabing. ()

MisaP3

Nějak nevím, animace pěkná, ale ten zrzavý macík si nějak ne a ne získat moji pozornost, starý pán mi zase nehorázně připomíná mého neoblíbeného souseda, takže tenhle kousek mě moc nezaujal. Viděla jsem to včera a dnes si už nevybavuji o čem to bylo... ale pro děti je to určitě fajn, pestré, plné jakýchsi mechanických, zajímavých tvorečků. Občas nějaká vtipná situace. Ale hlavně to není klasický výtvor - Pixar, Disney a spol ()

Maud_Pie

Európsky Dom kúziel rozhodne vo mne zanechal lepší dojem ako tohoročné čínske Smelé mačiatko. Kocúrika som si hneď obľúbila, zaujala ma kamera, netradične vybraná hudba, zabrnká na city, jemne sa dramatizuje a nakoniec všetko dobre a jednoducho pochopiteľne končí. ()

Benoit

Velmi příjemné překvapení! Když si pustíte animák na Déčku, tak moc velké zázraky nečekáte. Ale Dům kouzel měl přesně atmosféru odpovídající svému názvu. Svižná, krásná, roztomilá a místy velice vtipná pohádka, která zaujme i dospělého člověka. ()

C.A.T.

Krásná a velmi milá pohádka pro děti. Syn ji miluje. Má hlavu a patu a není to žádná vymejvárna...A kočička v hlavní roli také boduje. ()