Ellie Goulding - Burn

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
Veľká Británia, 2013, 4 min

Burn je název písně od Ellie Goulding z alba Halcyon Days(2013). Tato skladba byla vydána 5. července 2013. Videoklip byl vydán o další dva dny později. (Cheeker)

Camulator

Jděte všichni do hajzlu, fakt. V dněšní době na míru ušitých poloobnažených až obnažených MTV kraviček přímo z výrobního pásu je Ellie jasným vzkazem, že naděje žije a ne ledajaká! Tuhle jsem se nachytal, jak jsem hladový seděl a jel Burn pořád dokola asi 2 hodiny a to jsem si ji původně chtěl pustit akorát jako kulisu k vaření. Výsledek? Maso připálený, rejže připálená, hrnce zničený, plotna je mrtvá, já jsem sytý a beznadějně a bezhlavě zamilován do tohohle úkazu z pohádkových zemí jménem Ellie Goulding: (: ()

Marek1991

Zaujímavá speváčka, je mi celkom sympatická, viac než napríklad Rihanna, Miley Cyrus, Katy Perry, Britney Spears, Demi Lovato a veľké množstvo podobných, ktoré ma priam odpudzujú svojou tvorbou a vystupovaním, no myslím, že ešte stále je slabšia než napríklad Lana Del Rey, ktorá ma ohromný hlasový fond. Ellie je skôr taká jemnejšia, hravejšia a aj Burn je takou pohodovou tanečnou hudbou s celkom pekným svetelným videoklipom. Ona sa nepotrebuje odhaľovať, no komerčná podľa mňa je dosť. Ako dielo je to teda príjemné, no nie úplne môj vkus. ()

Handle

Burn je výborná písnička, ovšem upřímně jsem ji slyšel možná i v lepších verzích než je originál (na mě to je až zbytečně moc "diskotékové"). Klip je ok. ()