Britney Spears: Piece of Me

USA, 2007, 4 min

Réžia:

Wayne Isham

Britney Spears

Video k písničce se natáčelo 27. a 28. listopadu v hollywoodském nočním klubu Social Hollywood a natáčení videa stálo 500 000 $. Režisérem videa je Wayne Isham, který spolupracoval s Britney již dříve na jejím hitu I'm Not a Girl, Not Yet a Woman. Video mělo exkluzivní premiéru 14. prosince na MTV. (Wikipedia)

Marek1991

Toto dielo bolo aspoň ako tak znesiteľné, miestami trefné, klip zaujímavejší než mnohé jej nezmysly, dokonca som to svojho času občas počúval, aj keď mi bola jasné, že je to hlúposť. ()

corpsy

Britney nezabudla, v čom bola dobrá. Ale len jednu vec si neuvedomila. Že je to bola proste kočka, ktorá raz musela dôjsť k tomu, že sa hviezdne rozpadne. A takéto výstupy sú pre jej osobu trochu trápne. Napriek tomu klip újde, ale tie negatíva sú proste jednoznačné. Tam tebalo iný prístup. ()

• Jedná se o nejméně oblíbený klip zpěvačky. Britney o klipu prohlásila, že je velmi staromodní a že není spokojená s výsledkem. (Dlee)
  • Britney společně s režisérem natočila 2 verze klipu, jeden pro USA a druhý pro uvedení na mezinárodním poli. (Dlee)
  • Klip se natáčel 27. a 28. listopadu v Los Angeles. (Dlee)