Učiteľka na základnej škole slečna Mary Meadowsová (Katie Holmes) nie je úplne taká, ako vyzerá. Je dobre vychovaná, láskavá a starostlivá, no pod sladkým zovňajškom sa skrýva duša bdelého ochrancu. Má svoj vlastný zmysel pre poriadok a v kabelke svoju vlastnú zbraň. Spôsobom sebe vlastným napráva chyby v tomto krutom svete akýmikoľvek prostriedkami. Veci sa však komplikujú, keď sa zoznámi s tamojším policajným dôstojníkom (James Badge Dale). To zvláštne dievča ho očarí a jej jeho city tiež nie sú ľahostajné. Policajt ale začína tušiť, že ona nie je len tou príjemnou mladou ženou, ktorá učí deti v škole a pred domom má krásnu kvetinovú záhradku... (TV JOJ)

Big Bear

Miss Meadows (Katie Holmes) je příběh ze současnost o mladé dámě vychované ještě dle staré školy. Slušné vystupování, bílé rukavičky a maličká kabelka patří k jejímu životu stejně neoddělitelně stejně jako intenzivní potřeba konat dobro. Ta potřeba je tak velká, že v té roztomilé kabelce nosí malou, neustále nabitou pistoli, kterou bez milosti trestá kulkou násilníky a agresory, kteří jí zkříží cestu. Policie ví, že zavraždění jsou vždy jen osoby mající problém se zákonem po ,,mstiteli z lidu'' pátrá. Při běžné policejní kontrole se Miss Meadows seznámí policejním důstojníkem (James Badge Dale). Ten se do té zvláštní dívky okamžitě zamiluje. Jí muž zákona imponuje a jeho city jí také posléze přestanou být lhostejné. Policista, však na základě dalších vražd začíná tušit, že jeho milá není jen tou roztomilou dívkou, která učí děti ve školce a má nádherně udržovanou květinovou zahrádku před domem...------------------ Katie je ještě stále baba k nakousnutí, ale to je asi jediný kredit tohoto filmu. Logiky tu moc nehledejte, ale chete-li můžete příběhu věřit. Mně osobně příběh o pistolnici mstící bezpráví (navíc evidentně pošahané), když svět kolem násilí nečinně přihlíží připadal neuvěřitelný. Žádná větší akce se ve filmu nekonala a nebýt tam Katie, ale nějakán no name hérečka, byl by to opravdu hodně těžký podprůměr. Dávám dvě sušenky. * * ()

M.i.k.e

to co v traileru vypadalo jako Mary Poppins od Tarantina a člověk se celkem dost těšil na solidní nářez je v reálu pouze hodně zvláštním a pomalým filmem o zvláštní samotářce,která tu a tam vezme spravedlnost do svých rukou.To proč se tak děje se sice ke konci dozvíme,ale jakkoliv mohlo jít o opravdu emotivní moment,za mě to tvůrci moc neustáli a větší emoce se tak nekonají.Jediné,co tak stojí za zapamatování je solidní výkon Katie Holmes,která se sice v hlavních rolích moc neobjevuje,ale tady jsem jí její podívínskou učitelku celkem věřil...50% ()

PP66

Jak říká šerif "jsi jako Marry Poppins v Pulp Fictions". A jak říká pedofil "jsme jak dva hrášky v jednom lusku, jsme oba stejní". Ano, zase jeden z "ujetých filmů" , které mě navštívili tento rok. A je v něm hluboká pravda i pochybnosti - Oběť i agresor v zárodku mají k sobě hodně blízko - je otázkou, jak svá traumata zpracují, zda-li pro dobro či zlo své, tohoto světa. A Katie Holmes to odehrála skvěle!;o) Viděno v rámci Challenge Tour 2015. ()

hous.enka

Na úvod bych ráda řekla, že nemám ráda Katie Holmes (a Toma Cruise). Připadá mi hloupá a neumí hrát. Ale jako Miss Meadows s klapavýma botkama, oj! Navíc jí slušely ty báječný kostýmy a ten malý koltík, co nosila pokaždé v kabelce. Navíc ten její domek, roztomilá zahrádka, podivné telefonáty s podivnou matkou... Tohle já zkrátka můžu. Dějová linka této vlčice samotářky, co bere zákon do vlastních rukou, je trochu slabší a hlavně zezačátku příliš nefunguje, ale já jsem z Miss Meadows nadšená. Nejlepší film z dosavadní filmografie Miss Holmes. ()

emma53

Spíš dramédie než drama a ještě k tomu netradiční, absurdní, ale mně se to líbilo možná právě proto. Ty Mariiny botičky, šatičky, bílé podkolenky, kabelčička a mamička........... Mary umíš bezvadně stepovat a toho chalána se drž, těch je dneska pomálu a obzvlášť ty takového potřebuješ. Pa pa miss Meadows ()

• Celosvětová premiéra proběhla 21. dubna 2014 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se ve městě Cleveland (Ohio, USA). (BMW12)
  • Film bol natočený za 17 dní. (Astonko)