Mladý automechanik a bývalý sportovec Dwayne žije v malém chladném městě Cut Bank ve státě Montana. Touží po lepším životě, ale když se rozhodne ze svého rodného místa odejít, spustí se sled tragických událostí, které navždy změní jeho život i život tohoto města. (Courtemanche)

wege

Celé mi to příišlo jako parodie, spíše vykrádačka ostatních filmů. Něco jako by to točil Quentin, kdyby měl daleko menší talent. ()

Mamlas odpad!

Spousta známých obličejů, 80% prostojů a zbytečných záběrů, brutální nuda i v tom malém s obtížemi dívatelném 20% zbytku, a také konec do nikam. Bleht. (6%) ()

DonBraso

Michael Stuhlbarg jako Derby Milton byl to,proč tenhle snímek dodívate.Nejlepší je,že začíná až od půlky filmu,kdy akorát si říkate,že to snad radši ani nedokoukáte,protože tenhle film nic jinýho nenabízí.Filmem zavane vítr skvělého castingu,bohužel už nezamaskuje rutinu,kterou film nabízí.Spíše lehké krimi,kdy jsem stále nepochopil,kdo byl vlastně ten vrah,protože jak říkám,najednou se šlo po nějakým balíčku a film otočil úplně o 180stupňů.Vlastně jsem si říkal,že koukám na epizodu s Farga pomalu,už jenom,že tam hraje Platt a Thornton taky,ale tomu tak silně nebylo.Film který vyšumí velmi rychle,zabaví díky druhé polovině filmu.Trochu si říkám,proč z tohohle spíš nebylo pořádný drama,hold nebylo a stalo se jen dobrým filmovým průměrem. ()

Nový Star Trek našel režiséra

Nový Star Trek našel režiséra

16.07.2021

Na Star Trek v podání Quentina Tarantina si zřejmě budeme muset ještě pár let (jestli vůbec) počkat, mezitím ale studio Paramount a produkční společnost J. J. Abramse Bad Robot odklepli nový film z… (viac)