Liz pronikne do skupiny zlodějek, které si říkají Harem, aby získala seznam osob v programu na ochranu svědků. Jedna z členek skupiny, bývalá britská agentka, pracuje pro Reddingtona a chce s tím přestat. Během loupeže skupinu zradí, ukradený seznam předá Reddingtonovi a ten souhlasí s jejím odchodem ze světa zločinu. Šéfka Haremu je zatčena a po ostatních jdou bezpečnostní orgány. Elizabeth řekne Redovi, že ví o smrti pana Kaplana. Red jí prozradí, že chtěl seznam svědků získat proto, že je na něm sestra pana Kaplana a on ji chtěl ochránit. Red se kvůli svým obchodům pokusí vstoupit do loďařského byznysu, ale někdo zabije jeho účetního a on má podezření, že ho chce někdo zničit. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Vaše prachy jsou čistší než historie prohlížeče jeptišky." Jenže tyto peníze brzy nebudou, takže někdo vyhlásil Redovi válku. Jenže kdo? Mám nejasné tušení, že fouká od lesa, kde nekvalitně odvedl práci, ale to se asi brzy dozvíme. Jinak tady šlo o Harem a k tomu mohu poznamenat jen to, že pět slušně vypadajících gangsterek rozhodně mělo předvést žhavější podívanou. ()