V Brooklyne nabúra taxi do návesu nákladiaku. Vodič aj pasažierka zomrú. Oficiálne ide o nehodu, ale Red má informácie, že to bola vražda, ktorú si objednal muž, ktorý si necháva hovoriť Hrobár. Liz sa zaoberá vyšetrovaním svojho manžela Toma, aby zistila, pre koho pracuje. Red oznámi Liz, že Toma sleduje od chvíle, čo vstúpil do jej života. Hrobár nájde FBI, ale skôr, ako ho stihnú zatknúť, spácha samovraždu. (TV Dajto)

Jara.Cimrman.jr

"Svedko, ty rošťáku. Bože, nevěřil bys, jak je těžké najít Bosňana v San Salvadoru." Reddington opět válí a to při hledání svého oblíbeného vědce, při únosu babičky na kolečkovém křesle i při prostém vyskočení padoucha z okna. Jenže tentokrát ho v zábavě podpořil jen agent Ressler, když stylově ukradl vrahovi oběť a to je mizerná podpora. Problém tedy vidím spíše v onom legendárním Funebrákovi, protože to byl chudák a nikoli zločinec světového formátu, a navíc mi agentčiny rodinné trampoty už nějakou dobu lezou krkem. ()

Petrmachovec

Jsem fanda Damiana Younga a tak mě jeho přítomnost v seriálu donutila dále pokračovat, musel jsem projít lehce slabšími díly, avšak dostal jsem se sem, za panem Bobbitem. Dějová linka s ním je zajímavá a záporák opravdu sympatický, až je vám ho líto, možná je to Youngem, možná scénářem, avšak funguje to. Zbytek je celý Blacklist: Levné a ohavné triky, Liz a telenovelování s Tomem a lehce méně Reda, to je asi hlavním problémem posledních dílu, Red nám tu nějak mizí. ()