Muž, ktorému sa hovorí Alchymista, je majstrom v chemickom premieňaní ľudí. Pomáha zločincom zmiznúť zo sveta tým, že zavraždí nevinných ľudí, do ktorých vloží ich DNA, aby si úrady mysleli, že o život prišiel hľadaný zločinec. Red sa zíde s agentkou Malikovou, ktorej oznámi, že ju prišiel zabiť, pretože ona je ten špión, po ktorom FBI vo svojich radoch pátra. (TV Dajto)

Jara.Cimrman.jr

"Vinní dávají svou krev a genetickou identitu. Nevinní svůj život, aby vinní mohli žít." Umění Alchymisty mě zaujalo, protože ten by snad dokázal z někoho jiného vytvořit i mě, což bych tedy nikomu nepřál. Jinak mě zaujalo to, že žiju v době, kdy mou polohu nebonzuje zvídavému uchu jenom počítač, mobil nebo chytrá lednička, ale už i inzulinová pumpa. No to je jedno, stejně jsem pořád k zastižení doma na své IP adrese. A taky podporuju všechny režimu, tleskám všem světovým vládám a věřím veškerým veřejnoprávním lžím pro poslušné ovčany, takže není žádný důvod monitorovat moje aktivity v nezávislém internetovém prostoru či pornostránkách. ()