Blue - Breathe Easy

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia / Česko, 2004, 5 min

Hudobný videoklip britskej skupiny Blue k piesni Breathe Easy sa odohráva na zámku v Českej republike, vlakovom nádraží, moste či samotnom vlaku. Spracováva témy straty blízkeho človeka a vyrovnávania sa s touto stratou, ako aj smrťou a samotou, ktorá sa v nej neraz skrýva. (Marek1991)

corpsy

Rozhodne sa nemusím premáhať. Je to proste videoklipová sádzka na zelenú a ako taká výhra. Vďačíme za to hlavne dobrej kamere a exteriérom. ()

ivishka

Můj od Blue naprosto nejoblíbenější klip s dojemným příběhem a mým oblíbeným Filipem Blažkem. Musím také podotknout, že byl natáčen v České republice (čehož si můžete minimálně všimnout na vratech SKLO-PORCELÁN). Nedokážete si představit co pro skalního fanouška znamená, když po čtyřech letech naprostého zbožňování (rok 2004) se objeví umělci ve vaší zemi. Točit klipy je tu zjevně levné a jednodušší (hlavně pro zimní kulisy :-D ). Nutno podotknout, že velkou část Breathe Easy složil Lee Ryan (ten nejlepší zpěvák na světě - tedy podle mě - a napsala jsem mu také biografii), když se rozešel s bývalou členkou Attomic Kitten. Ani si nedokážete představit jak jsem pak u videí, ve kterých je natáčení tohoto klipu záviděla Alici Bendové, že se bavila s kluky z boybandu :-D. P.S.A jak velká pocta pro mě byla projít se po místech kde natáčeli :-). Doporučuji si pustit také A Chi Mi Dice - italská verze tohoto songu. ()