Evolution vs. God

USA, 2013

Réžia:

Ray Comfort

mirasul odpad!

Kam sahají hranice lidské blbosti? Podobnej dokument nedávno natočila ruská TV, akorát to nebylo o evoluci, ale o srpnu 1968. Na takovou manipulaci a prolhanost křesťané sami jednou dojedou. Moc nám všem přeju, abychom jednou uzřeli tváří v tvář! Tihle svatí borci, co ten shit natočili, však už holt vědí všechno teď a tady a nic je nemůže překvapit, tak kampak na ně s vědou. Komenský se obrací v hrobě a mně je z toho nekonečného přílivu amerických zvráceností na zvracení. Tahle reklama na ateismus - protože si nedokážu představit, že si někdo myslí, že shlédnutí tohoto hororu někoho přiměje k tomu, aby si někdy v životě otevřel Bibli, zvláště je-li přírodovědně vzdělán. ()

popo666 odpad!

Nehodnotim obsah, ten flame war tu nerozputam. Co ma na filme sralo a kvoli tomu som to nevladal ani dopozerat su, strih, otazky a REDAKTOR, co "dokument" otocili na cistu demagogiu. To skakanie do reci, odrezavanie koncov viet a nakoniec kapitulacia profesorov na jednoznacnu frasku... A nemyslite si, ze neznasam demagogiu. Michaela Moorea a jeho tvorbu (demagogiu) viem ocenit. Odporucam pozriet az po intoxikacii latkami vami preferovanymi. ()