Justin Bieber: Baby

Ray Kay

Hudba:

Justin Bieber

BlackHood odpad!

Při sledování mi praskl monitor, takže jsem se ani nedodíval. Naštěstí. Tohle se fakt může líbit jen někomu, kdo má mentální retardaci. ()

megan017

Dej mi, dej mi, dej mi, ooooooo. Četla jsem, že když chtěli střední školy přispět na charitu, tak tento song byla hotová heuréka. Pouštěli po celé škole tuto písničku a každý mohl své uši vykoupit z té bolesti, pokud přispěl nějakou finanční částku. Charita měla žně! ()

Anteia

S kamarádkou jsme se u tohoto klipu hodně zasmáli, hlavně kvůli části, kde JB stojí na špičkách, aby se vyrovnal té slečně v klipu. ()

Frca odpad!

Biebra nesnáším, ale přece jenom jsem si tento klip jednou pustil a utvrdilo mě to v mé nenávisti k této komerční kupě sraček. To nejhorší, co kdy hudební průmysl vyprodukoval. Víte jak se pozná kvalita? Kvalita je vše, co je na 10 miliard kilometrů daleko od "Justinky" a One Direction. ()

zdenek305 odpad!

Kde, ptám se, kde to nastalo, v jakém okamžiku, kde nastala ta Chyba, že něco takovéhoto se dnes považuje za hudbu? Jak se to mohlo stát.... ()

lordofrvhp

Jedna hvězda za tu hezkou holku,co tam dělala džustýnovi poskoka,jinak moje sestra to žere-na rozdíl od mojí učitelky angličtiny,která považuje už jen jméno Bieber za sprosté slovo. ()

Maza2222 odpad!

Jestli chcete poslat nějaké písničky do s+a+ek, tak tam pošlete tohle. Je to děs, nedá se na to koukat. já zkoukl minutu a plesk.... Už to nechci nikdy vidět ()