Britney Spears: Everytime

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2004, 4 min

Klip začíná příjezdem Britney a jejího přítele (kterého hraje Stephen Dorff) do hotelu v Las Vegas. Zde je pronásledují reportéři. Jeden zpravodaj Britney zraní, ale nikdo si toho nevšimne. V hotelu se pak mezi párem strhne hádka a přítel Britney hodí vázu s květinami na zem, Britney se naštve a zmizí v koupelně. Zatímco se koupe ve vaně zjistí, že je na hlavě zraněná, ztratí vědomí a ponoří se do vany. Po chvíli Britney nalézá ve vaně její přítel, ale ta už prožívá jakousi reinkarnaci a její duch prochází nemocnicí, kde se jí snaží lékaři marně zachránit. Když nahlédne do pokoje, kde se narodilo miminko, Britney umírá.
V úplném závěru klipu se Britney probudí ve vaně a usmívá se. Tento konec má symbolizovat vzácnost života. (Wikipedia)

Aluska88

Nádherná písnička s úžasným textem, který Britney napsala, když se rozešla s Justinem "Timberlejkem." Tedy alespoň tak se to tehdejší náruživí četnáři dozvěděli z Brava:) Tento klip jsem také viděla v době, kdy jsem ani neměla ponětí, kdo je to Stephen Dorff:) ()

fredisek

Neobjevná nuda. LaChapelle asi zrovna nutně potřeboval keš, velkej doják pro malý holky. Klasický střih videoklipu, ke kterému dospěje většina hvězdiček...ano, po all night long večírku přichází vystřízlivění a je prostor pro plačtivé songy. Jenže napsat hopsahejsa odrhovačku je lehčí než srdcerváč, co bude za něco stát. Britney se snaží o velká zlomená srdce pořád, ale její kvality (pokud se to dá tak vyjádřit) zůstávají spíš u šmoulího úlalá a role hokejové maminy v extraenormněkrátké sukni, což je aspoň sranda a ne mistrovství ohraného kýče na každé sekundě záběru. ()

• Stephen Dorff měl podle původního plánu zůstat po celou dobu oblečený také v tričku. Sám pak ale přišel s tím, že se v něm necítí, když zachraňuje Britney Spears ve vaně a namáčí se. Byla tedy přidána část, kdy si tričko svléká a zbylé scény natočil jen v džínách. Sama Britney to podpořila tím, že alespoň se budou mít fanynky na co dívat. (funhouse)
  • Scéna, kdy přítel (Stephen Dorff) najde svou dívku (Britney Spears) v bezvědomí ve vaně a okamžitě ji jde pomoci, oděn v džínách a teniskách, se musela několikrát opakovat. Kostymérky proto měly přichystány patery stejné džíny a boty, které herec postupně spotřebovával, aby scénu vždy začínal točit v suchém oděvu. (funhouse)
  • Režisér David LaChapelle natočil k písni velmi kontroverzní videoklip. V původní dosud nezveřejněné verzi se měla Britney Spears předávkovat prášky, zapít je alkoholem a následkem předávkování zemřít. Protesty fanoušků a veřejnosti jej však donutily natočit druhou snesitelnější verzi. I přesto existují dvě verze, ta americká je oproti celosvětové chudší o některé záběry a je v ní méně krve. (Dlee)