Vzkriesenie démona

• Česko Vzkříšení démona (viac)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

ratpile

V druhé polovině stopáže museli vyměnit režiséra za pána z komparzu. Tak ledabyle natočený, nezajímavě spatlaný závěr, mě i přes nízká očekávání svou úrovní zaskočil. Absurdní vrchol ucházejícího, byť krutě neoriginálního hororu. ()

intro

The Lazarus Effect se mi líbil, pěkně film uběhl, vůbec jsem se nenudil. Jen podle mého měli tvůrci trošku víc přitlačit na pilu, hned bych zvedl hodnocení na čtyři hvězdy, škoda. Dávám 60% . ()

Nikki48

Vôbec to nie je až také príšerné, ako by sa podľa tunajšieho hodnotenia mohlo zdať. Síce to nevydesí, ale to sa dá povedať o úplne každej hororovej kravine, ktorá sa momentálne dostane do kín, takže v tejto oblasti som fakt nemala vysoké očakávania. Naopak, celkom prospelo skrátenie na nejakých 80 minút, konečne nijaké zbytočné naťahovanie. Vďaka tomu mi film zbehol dosť rýchlo, nestihol začať nudiť, happy end sa našťastie nekonal a bolo celkom fajn vidieť hneď niekoľko seriálových hercov pokope. Bez výčitiek svedomia dávam tri hviezdičky. ()

Renie42

Nemusím tyto druhy filmů, ale jednou za čas to dám. Nemůžu říct, že to bylo špatné, ale ani nic světoborného. Už jsem si začínala říkat, že by se mi líbilo, kdyby se mi vrátili moji zvířecí mazlíčci. Ono to jednoho dne v budoucnosti půjde takovéhle zmrtvíchvstání, tímu věřím. ()

Lucilay

Měla jsem taková očekávání, strašně moc mě lákalo téma oživení... Ale výsledek nulový. Nezaujalo mě to, nic se nedělo, lekačky ubohé... ()

Pitryx odpad!

Tohle je něco pro fajnšmekry ohledně kecání a plácání skoro v celém filmu. Také se zde rozebírají technické věci, což diváka jistě obohatí. Jako vždy, jsem naprosto mimo. Nuda a nuda. Navíc ten nápad tu již byl a to nejednou, nejslavnější asi bude „Flatliners“. Takže snímek nemá v podstatě čím oslovit. Autoři to tušili, proto tam práskli „love story“, aby si alespoň fanynky jistého věku užily při sledování filmu svoje. Za pozornost by snad mohla stát scéna před závěrem v té márnici, ale i ta zůstala hrubě nevyužita. Autoři to prostě nezvládli. ()

Hemlock

Na Olivii se bezesporu dobře kouká, ale takto neforemně natočený „horor” by nezachránila ani kdyby ho celý odehrála jen v tangách - 30%. ()

Mamlas

A kde je ten pes? 🤨. Film trochu schizofrenní, sem tam zajímavé a nadějné, hned na to sny, předtuchy, vzpomínky a ujeté hovadiny. (33%) ()

JacksLFC

Zas tak špatné to nebylo. Málo hororových scén, žádné "lekačky" ale to každý čekal. Kdo viděl trailer a šel na tento film do kina musel vědět do čeho jde. Takže kdo očekával bůh ví co, tak na to raději ani chodit neměl. A Olivia Wilde .... nice ()

waltosin

Velká slabota, bez nějakého nápadu ani překvapení, ani nevíte ( kdyby to nebylo v názvu) jestli je zombie nebo duchařský horor, asi něco mezi tím, ale tohle byla nuda a nemohl jsem uvěřit že byl konec bez konce! 35% ()

Dr.Bishop odpad!

Jestli chcete vědět, jak vypadá "NIC", podívejte se na tento "film". Lazarus effect dává "ničemu" úplně nový rozměr. Raději bych se podíval 4x po sobě na Jupiter ascending, než znovu vytrpět tohle zlo. Měl jsem radši ty peníze za vstupné hodit do uleželé, zasmrádlé močůvky - mělo by to určitě větší smysl, než sledovat tenhle běs. Už aspoň vím, co použil Kristuspán na vyléčení Lazara. Pustil mu Vzkříšení démona. Další přírůstek do septiku nejhorších filmů. A dost už, musím si sehnat nějakej pořádně silnej matroš, abych to vyhnal z hlavy. 0% ()

słezakjkb

Olivia Wilde je super herečka a hlavně kvůli ni jsem na film šel, nejmenuji-li Evana Peterse, kterého mám rád z American Horror Story, ale bohužel musím uznat, že v tomto snímku jsem byl ohromen z výkonu Eve. ()

elanista1

Ľakačky sú dosť trápne a 40 minútový úvod až do inkriminovaného momentu je neskutočná nuda /1 hviezda/. Keď som pochopil, že báť sa nebudem a zľaknúť sa poriadne nie je čoho, tak som ostal celkom prekvapený ako zaujímavo sa záverečná dvadsaťminútovka rozvíjala. Finále je naozaj dobré, atmosférou nabité a bez najmenšieho prerušenia možno aj trocha strašidelné /3 hviezdy/. ()

maniacxl

A já si zas najivně myslel,že když ti zázrační lidé oživí pejska,že ten je pak všechny sežere,ale ono to všechno bylo zase jinak.Necháme umřít Olivii Wilde,a pak ji oživíme,jako toho pejska jménem Rex,protože Olivie si nese na svých prsou obrovské trauma z dětství,takže se to přímo nabízí.Bohužel jsem zde nenašel nic aspoň trochu originálního a odlišného,než v podobně takto laděných horůrcích.Blikající žárovky,jakože vyplá elektrika,takže si v žádném případě nelze rozsvítit,i když gramofon s hity Katy Perry vesele hraje,atmosféra temná,negři se zavírají do skříní a lucifer to vše sleduje černým okem.A když se náplast neustále přesunuje z levé strany hlavy na pravou(s konáním ďábla to fakt nemá nic společnýho,to jen nějaká kráva,co má tohle u filmu hlídat,tak se asi zlila jak hovado),tak už jsem měl vážné obavy,zda to vůbec dodívám.Ne,ne,zase jste mně nenachytali a už vůbec neoživili žánr hororu.Amen.40%. ()

djbarrel

Film je tak trochu zkříženinou Hřbitova domácích zvířátek s Hráči se smrtí. Bohužel výsledek nedosahuje kvality ani jednoho z nich. První půlka filmu byla vcelku OK, zajímavé experimenty, oživení pesana, podivné pesanovo chování ... jenže pak se na scéně objevili muži v černém a další vývoj se už ukázal jako velice, ale velice předvídatelný. Každopádně maximálně prvních 5 minut po vzkříšení Zoe se ještě dalo, jenže pak film nabral obrátky, bohužel špatným směrem. Objektivně je to na dvě hvězdy, subjektivně jednu přidám, za pár slušných lekaček. 50 % ()

Facerr

Dobrej nápad (přestože tady už několikrát byl:), ale fakt bídný provedení. Atmosféra nulová, takže jsem se nejednou přistih, že i přes uhrančivý kukadla Olivie, koukám někam jinam a dělám něco jinýho, než abych sjížděl její démonický pohledy. Zlatej Reanimátor.. ()