mad.dog

Rodrigueze a jeho kraťasy prostě nejde brát vážně a člověk se musí naladit na stejnou notu. Když se to povede, divák se nesmírně baví. Zvlášť, když jsou hlavní hrdinky tyhle dvojčata. Viděl jsem je jak v Machete tak i v Planetě Teror, v obou případech oživovaly děj a i teď to splnily, navíc jsou děsně sexy a to se taky počítá. Je to prostě sranda a já to tak beru a mám to rád. ()

JohnMiller

Robert Rodriguez ma opäť sklamal. Krátkometrážna snímka kde si hlavné úlohy zahrali dvojičky Electra Avellán a Elise Avellán. Ktoré boli vidieť v jeho predchádzajúcich filmoch ako Planét terror a Machete. Jednu hviezdičku dávam za dvojičky a druhú za to že celí nápad Dej zišiel z hláv Rodriguezových fanúšikov ktorý si v tejto snímke aj zahrali. Sponzorom filmu bola firma Black Berry. Je to milé že Rodriguez drží takíto kontakt s fanúšikmi.(natočiť s nimi film je určite pocta) len škoda že to neboli fanúšikovia Desperada, Machete,Sin City ani Planéty teror. Boli to fanúšikovia Spy kids a podobných hovadín a to je veľmi vidieť. Je to detinské, nezáživné, umelé (tie zbrane vyzerali ako hračky od vietnamcov) CGI monštrum ma priam nahnevalo. Týmto smerom by sa Rodriguez nemal uberať. ()

kaylin

Tohle už je přece jen moc velká blbina na t, aby se mi to opravdu líbilo. Od Rodrigueze je ale hezké, že se snaží dostat více do kontaktu s fanoušky a nebrání se ani experimentálním formám natáčení, jako tady v případě BlackBerry. Opět to má příběh, opět je to ujeté, ale kvalitativně to prostě není nic moc. ()

pornogrind

Ženy v černém alá Rodriguez. Ani mě se nechce věřit, že to točil právě Rodriguez. Jestli on to ten prasák nenatočil kvůli těm sestřičkám. Čert ví co s nima při natáčení dělá. Není to jejich první spolupráce a tak se mu asi stýskalo. A já se ani nedivím. Jedna ze sestřiček(Electra) by za hřích stála. Objektivně ale tenhle kraťas za moc nestojí. ()

Knor

Ten Rodriguez ulítává úplně ve všem. Proč s tímhle ztrácel čas ? Buď se ten člověk hrozně nudí, když nedělá nějej větší projekt nebo musí tvořit ať je to co je to :-D A toto je to úplná hovadina, sice v lepším slova smyslu, ale je. Tyhle dvojčata bych docela rád viděl úplně v jiným žánru a samozřejmě spolu :-) ()

• Do závěrečných titulků je vložena ještě jedna scéna. (pornogrind)