Hněv bojovníka

• Čína The Wrath of Vajra (viac)

Jako malý chlapec byl Vajra odtržen od své rodiny v Číně a přinucen zabíjet pro japonský kult smrti zvaný Hádův chrám. Tomu však Vajra nikdy neodpustil, že zavinil smrt jeho bratra, a o mnoho let později se rozhodne chrám zničit. Ve 30. letech, předtím, než západní mocnosti vstoupily do druhé světové války, dostal japonský kult smrti zvaný Hádův chrám za úkol výrazně přispět k psychické destrukci Číny. Postupoval při tom až děsivě efektivně - unášel děti svých nepřátel a trénoval z nich zabijáky sloužící japonskému císaři. Jeden z chlapců, mladý Vajra, byl výjimečně nadaný, přísahal však, že pomstí smrt svého bratra. Teď, když vyrostl v dospělého muže a stal se z něj špičkový nájemný zabiják v chrámu, se Vajra rozhodne utéct zpět do Číny, vydat se cestou ochrany nevinných a zničit všechny, kteří jsou zodpovědní za jeho výcvik a proměnu v živou zbraň. (Cinemax)

brasek

Čínsky propagandistický film. Ak máte radi bojové umenia a máme možnosť nevnímať príbeh tak snímok asi dopozeráte, inak určite nie. ()

GemBirD

Ani vo sne by ma nenapadlo, ze v roku 2013 sa dockam kvalitnej arenovky na stary dobry sposob. Suboje su napadite, prehladne (dnes uz velka vzacnost) , dobre zostrihane a spomalovacky na styl Snydera tomu len dodavaju potrebnu "coolovost", ale uz ako byva zvykom u cinskej produkcie celemu tomu podraza nohy naozaj nezmyselny dej a nie moc vyrazny zaporak. V kazdom pripade v tomto zanri su podstatne suboje a tie su TOP, takze vrelo odporucam vsetkym fanusikom MA filmov. PS: Potesila rola pre Johnyho Caga! :) ()

matusx

Keby som tých 115 minút strávil radšej škrabaním si vajec ako som plánoval, nielenže by ma teraz nesvrbeli, ale mal by som z toho ešte aj dobrý pocit. ()

bugfoot

Když tady tak pročítám ty komentáře, tak přemejšlim, jestli jsme všichni viděli stejnej film..... ale já teda tohl eřadim mezi "béčkovou" tvorbu...... příběh trapnej, navíc mi tam místy chybělo propojení části děje A s částí děje E za použití části B,C,D na druhou stranu, přiznávám, že to mohlo bejt tím, že jsem film viděl s anglickým dabingem a trapnejma CZ titulema, který kolikrát neodpovídali tomu, co jsem slyšel v AJ. nicméně za mě tedy silně podprůměrný snímek, snad jediné, co bylo pozitivní byly bojové scény. ()

Allein4

Tupodutá čínská řezničina o klecových bojích mezi číňany, japonci a pár američany, kteří by za možnost mluvit v Číně čínsky položili život. Čtvrtinu filmů ovládá přehlídka svalů, kdy bojovníci bojují (do půli těla svlečení) se vzduchem. Občas se tam projde prapodivný vůdce, u kterého jsem měl podezření, že se nejedná o živého herce, ale drobně digitálně doupravený kus stromu. I když jsem možná moc tvrdý a měl bych se omluvit - stromy jsem viděl hrát už několikrát mnohem lépe. Tento žánr není nic pro mě. 10 % ()

maco969

Riskol som to a neľutujem,fajné súboje,dobrá kamera.Tie ázijské omáčky okolo toho som čakal a nechutili mi,ináč by to bolo na päť hviezd.Super akčný ale fantasy určite nie.Odporúčam. ()

hujerita

Lomenica jak má být, i prúvodčí se musel probudit :). Bolo to fajn a dokonca to malo aj dajaký príbeh. A tie fighty boli super, no niečo mi tam chýbalo. Niečo čím by ma to viac zaujalo a to mám rád takéto jednoduché mlátičky a bojovky. Na jedno pozretie gut. ()

Vonter

Typický představitel filmu, u kterého zůstává jeho dívák co chvíli s pusou dokořán, kroutí hlavou nad chatrným, zmateným, nelogickým a přiblblým dějem, obdivuje ochotnické herecké výkony a co chvíli utrousí cosi jako "to je ale hovadina". Opěvované souboje sice neurazí, ale je to obyčejný poletovací průměr asijských levitujících občanů, do kterých musíte řezat hlava nehlava půl dne, abyste je alespoň trochu unavili. Hodnocení: 2 hvězdy s odřenýma poletujícíma ušima. ()