Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda. (LIVINGDEAD)

Pollini

Tak tohle jsem skutečně ještě neviděla. Kdyby nebylo toho uhozeného polystyrenového žraloka, jehož duch se vyskytuje i v kelímku na vodu, byl by to dočista průměrný snímek. Ve žraločích scénách jsem se opravdu moc bavila. Jinak to celkem ušlo, děj pěkně odsýpal, herci nebyli úplně neschopní, scénář průměrný, český překlad nebyl tolik k vzteku, jak jsme zvyklí např. u Žraločího tornáda, mimochodem to tornádo bylo daleko horší než tohle. ()

Milan.Nedwi odpad!

Ehm, co dodat? Moje sledování tohoto díla bych přirovnal návštěvě zubaře, kde tě mučí slyšet z pod dveří zvuky vrtaček a přeješ si ať už to skončí. Ano trhal jsem si vlasy za dialogy mezi ,, herci,, který pán co zajišťuje casting sebral někde na ulici, vrazil jim ,,scénář,, a čtěte uvedený text, ještě k tomu bez nějakých zvláštních emocí. Příklad můžu uvést moment, kdy partě kamarádům umírají kámoši před očima, a oni se tváří jako by to bylo vlastně docela normální že tě zabíjí kdekoliv na světě DUCH ŽRALOKA. Ano to je hlavní důvod proč jsem film hodnotil ODPADEM. Žralok se stane duchem, ano, nedělá si název filmu prdel. Jo žralok se stane duchem v moment kdy ho zabije pár na lodi tím že hodí do tlamy granát BUM BUM cgi výbuch horší než vánoční prskavky na vánoce u Zdeňka Trošky. Nicméně záhadně žralok stačí doplout do jeskyně, kde magické obrazce udělají ze žraloka Caspera. CGI se zhoršuje na ůroveň doby kdy byl dabing u filmu ve stylu Slunce, seno a pár facek. Nicméně nejhorší na tom je, když sl dáváte facky do čela z tak debilních scén kdy sežere borec žraloka v kelímku s vodou a on ho sežera zevnitř. Film je na dně odpadkového koše právem. A doufám že tam na dně odpadkového pytle není ta hnusná voda, která vytéká z těch šlupek a zbytků . Protože aby na mě nevyskočil DUCH Žraloka, když budu vynášet smetí. 1% ale jen proto, že větší sračka je POSLEDNÍ VÝKŘIK. ()

Aceboris

Čo dodať, SiFi je SiFi. To čo tentokrát vypotili je skvost ich produkcie . Zabitý žralok , ktoré telo uviazne v starovekej jaskyni , ktorá má silu oživiť , resp. Využiť mŕtve telo žraloka a spraviť z neho ducha , ktorý vraždí , to by nebolo až také šialené , šialené je to kde všade sa ten žralok dokáže objaviť , len pre príklad ( trúbka od umývadla , vaňa , bazén , cesta , mláka , hydrant , kelimok, vedro atď. ) Je toho požehnane , SiFi však nabralo na odvahe a dokonca žralok začal vraždiť aj deti . Ako komédia kde sú opäť pekne baby , obe hlavné hrdinky mi pripadajú ako keby chodili ešte na základnú školu . Žiadne veľké emócie , zabijú ti syna a tebe nejde o revenge ale o justice , takéto hlášky je ich tam viac . Šerif ten je ako 4 cenová , pripadá mi ako keby celú noc slopal a ráno išiel do práce . Za mňa 1/10 Už sa teším aku hovadiny najbližšie SIFi vypotí , alebo čo si pozriem . Jedno je však veľká záhada kde na tie nápady vlastne aj chodia , veď to nie je ani možné a reálne aby toľko toho o zralokoch natočili , veď SiFi uz podľa mňa predbehlo Discovery, alebo National Geografic v natočení dokumentárnych filmoch o zralokoch . ()