Vavča

Teenagerská komedie na úrovni o tom jak okouzlující a nevinná Sraddha Kapoor prohlédne svého zákeřného přítele - Luv, jemuž ukáže s pomocí svých kamarádek a vynalézavosti, co je to láska až do konce a girl power! Je to určeno pro hodně mladé publikum, takže k tomu buďte shovívaví, ale filmík mě bavil, Sraddha je rozhodně přístup do budoucna většina vtípků je povedených, škoda, že jsem musel sledovat rip v příšerném technickém stavu, Ali Zafar si na konec vystřihne v rámci camea jeden song, takže z mé strany spokojenost. ()

Ramanam

Nic vyjimečného, nic převratného, nic hlubokého k přemýšlení, ale dozajista bez problémů plnící svůj účel - pobavit, i když i v této oblasti by se dalo více věcí vylepšit, ale nechme to být. Prostě pomsta jedné naivní dívky a její dívčí partičky, vykonaná na místním králi kurevníků, do kterého byla zamilovaná, než konečně prozřela. Něco bylo vtipné a něco zase nevýrazné. Hlavním lákadlem pro mě byla mladá S. Kapoor a po této stránce si nemohu nač stěžovat. Navíc má na konci malou roli A. Zafar, který nám i zazpívá. Hudba pohodová. Tři hvězdy. ()

Andrea1717

Komédia pre náctiletých ale bavila. Téma pomsta je sladká je vždy vďačná a tu bola tá pomsta dosť vynaliezavá, do toho vydierač v podobe malej sestry a problém v podobe bláznivej babičky, rodičia mimo dom, oslava narodenín na ktorú oslávenkyňa nikdy nezabudne. Na koniec Ali Zafar so svojim úsmevom okolo celej hlavy :-) Pekné, hudba síce zabudnuteľná, ale ako celok na pobavenie to nemá žiadnu chybu. ()