Para Elisa je desivý príbeh založený na jednoduchej, nevinnej detskej hre. Niečo, čo vyzerá naivne a neškodne, sa zrazu premení v najhoršiu nočnú moru. Začne sa boj, v ktorom sa obeť snaží uniknúť očakávanému tragickému koncu a vyhnúť sa tak nevýslovnej hrôze. (misterz)

DonBraso

Žádná hitparáda to nebyla.Nejlepší z filmu určitě je máti,která bohužel moc prostoru nakonec nedostane,což je největší mínus celého filmu.Ačkoliv snímek má něco specifického v sobě,podlamujou mu kolena naprostý blbosti,které jsou z říše Fantazie(ano, zase ty telefony).Dcerka panenka lehce dobře vyšinutá,hlavně kamera je pro diváky hodně vstřícná,když neukazuje vůbec nic,snad ten kříž ještě by šel.Škoda.....nic světoborného nečekejte,což ještě více zamrzí,když člověk čekal pořádnou Španělskou salsu. ()

gabrina

Čekala jsem víc od Španělů. Děj velmi jednoduchý, mohl být víc propracovaný a do hloubky, takže za mě taková psychojednohubka. Víc než 2 dát nemůžu. ()

v0jt1s3k

Nevím jestli uplně líbilo, bylo to místy nuda, španěláci se na svět koukají jinak. Ale u tohoto filmu je to jako chybějící koření v jídle - dá se, ale za týden si člověk nevzpomene. Přitom atmosféra, lokace i nápad dobré. ()

DeRoyce

Obsahem vykrádačka Missrery nechce zemřít, narozdíl od Misseryho mně tohle ale vážně nebavilo... to se moc nepovedlo... Španělé umějí daleko lepší hororovou tvorbu, s tím jsem i do filmu šel.. Nicméně na mě bylo 74 minut sakra dlouhých...první polovina vcelku .."zajímavá", pro mě konkrétně až do doby, kdy zemřela ctěná cvaknutá "bordelmamá".. Pak už jsem se neubránil ručně dopopohánět snímek do jeho konce. ()

dveel

Ale tohle né! Očekával jsem napětí, hororovou atmosféru a na místo toho jsem byl velmi zklamán. :-/ Při sledování jsem si říkal, proč tu pomatenou mrchu nezabije, ačkoli k tomu má minimálně tři příležitosti. Kladivo má na dosah, ale místo toho volá o pomoc a pak si nechá dát facku. Ve finále jí "pohladí" křížem ze stěny, což jí nemůže moc ublížit a tudíž jsem vyústění finální scény očekával. ()

Sn.iper

Tenhle film mě celkově vážně zaujal, má to něco do sebe, sice podobný příběh jsme měli možnost vidět už mnohokrát, ale tady to mělo něco navíc, ponurý byt, bláznivá dcera, dobrá kombinace, a ten konec . . . . to byla třešnička. ()