Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Réžia:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (viac)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (viac)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Recenzie používateľa Lijem k tomuto seriálu (3)

Série 7 (2020) (S07)

Úžasná série, která je lepší než, minimálně, dvě předchozí. Počet dílů se nám zkrátil na 13, ale za to jsme dostali samé skvělé díly překypujícími nápady a hláškami. Vážně, takovou koncentraci neskutečně dobrých epizod jsem u žádného nového komediálního seriálu ještě neviděl a Brooklyn se prostě pořád drží. Nejlepší epizody: Ding Dong, Captain Kim. Nejhorší epizody: Trying, Valloweaster. (A i těm nejhorším bych dal tak 8/10..) VERDIKT: Skvělé postavy, které mezi sebou mají skvělou chemii, dobré hlášky, humor i příběhy a k dokonalosti už chybí jenom Gina..9,5/10 ()

Série 8 (2021) (S08)

Suma sumárum byla 7. Série snad to nejlepší, co B99 představil a začátek osmé to nejhorší. Což mě nehorázně zamrzelo, když se jedná o poslední rozlučkovou sérii. Naštěstí zbylých 9 epizod už docela šlo a já můžu hodnocení s klidným svědomím vytáhnout na průměrné 4 hvězdy. Průměrně šla kvalita epizod dolů, ale stejně všechny zajímá jen to, jak to funguje jako zakončení dlouholetého seriálu. A to funguje. Během série jsme se rozloučili s hromadou věcí a postav, nepřímo jsme se dozvěděli, jak to s postavami bude dál, nechyběli emoce a finální dvojdíl je učebnicové zakončení jak má být. Sice není nic moc originální, ale aspoň to fanoušky nezklamalo (Zdravím S08E01). VERDIKT: Nejsem nadšenej, ale jako fanoušek jsem si to užil a tahle partička mi bude vlastně dost chybět. Silnějších 7/10 ()

Ti dobří (2021) (S08E01) odpad!

V mém komentáři k sedmé sérii jste se dočetli jen samé chvály na úžasnou sérii. No... První díl osmé série ve mně vyvoval pocity připomínající chuť na zvracení. Na tomhle seriálu jsem vždycky obdivoval jeho nadhled. Kapitán Holt je černoch a homosexuál, má v kanceláři LGBT vlaječku.. A nikoho to nesralo, protože to seriál představil zcela normálně a vtipně. (Což u komedie chcete) V roce 2021 jsme ovšem dostali prvoplánově napsaný a až nesmyslně politicky korektní díl, jehož dialogy s názory na dnešní témata mě nechávají přemýšlet jakou cílovku seriál vlastně má. 10 let? 12? ("To je ale hrozné" "Tohle se nemá dít, je to totiž špatné") Žádné zvážení dnešní situace, žádné ukázání pozitiv a negativ. Prostě jen poučování diváka, ze kterého je cítit, že ani sami tvůrci (nebo spíše scenáristi) to sami nechtějí dělat, ale dnešní doba je k tomu zkrátka donutila. Seriál z policejního prostředí přece nemůže tyto závažné témata ignorovat, že? V koukatelnosti tuto epizodu alespoň drží trocha koření v podobě typického B99 humoru. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse

28.05.2018

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)