Příběh šestnáctiletého Hermana Howardse, jenž se jednoho dne rozhodne zabít třicet devět svých spolužáků, dva učitele a policistu, je zasazen do nedaleké budoucnosti. Těsně před tím, než je zatčen, napíše žurnalistovi Laxu Moralesovi e-mail, k němuž připojí i videa z přestřelky, která nahrál na svou digitální kameru. V těchto videích mu mimo jiné sdělí, že by se světu rád svěřil s důvody svého konání, a to skrze Laxovu show. (Larrysbride)

Mukade

pomohlo by keby mali deťúrence nejaký vačší pud sebazáchovy, potom by menej šikanovali. Ale nemajú lebo sú psychologicky sprosté. A vlastne to platí aj na dospelých a aj na starých (viď kauza šmejdi). "Štát" by mal teda "podniknúť kroky", ale nepodnikne. Pretože všade sú fakin stupid or bad morons. Atď atď. Záver - skôr či neskôr to tu bude opäť...............Ináč pri takom stupni ponižovania ako v tom filme by bol takmer zázrak aby nenastalo zúčtovanie. .........PS: mohol by to byť veľmi výchovný film (keby neboli poruchy na strane prijímačov) ()

Hektor.Troy

73 percent tento film???Sorry za vyraz ale vam uz jebe vsetkym?Ja mam rad mma,ale preto nebudem davat filmom o mma dobre hodnotenia ak su to zle filmy!!!Jednu hviezdicku davam za darryla z Walking dead ale zbytok je...sted idioti ludia,tomuto filmu sa smeju aj sami americania,tak sa spamatajte.TOTO TU JE VAZNE ZLY A SLABY FILM. ()

Jimbanga

Mrzí mě, že nás režisér více nezasvětil do Hermanovi mysli. Když příjde na citlivé otázky, Herman ihned odvede řeč jinam. (konkrétně například při otázce zda si uvědomuje že lidi, který zabil měli milující rodiče Herman pošle novináře do háje a začnou se bavit o něčem jiném). Nakonec to vypadá jakoby tvůrci absolutně nerozuměli tématu a nesnažili se nás zasvětit v čem je problém. A hlavně není prokázáno, že by násilné hry měli nějaký vliv na chování člověka. Je příliš nezodpovězených otázek na které neznají odpověď ani odborníci. + zprávy v televizi vypadají nedůvěryhodně ()

Lucinda4

Tento film mě silně zasáhl a tak by to mělo být. Poukazuje na problémy a chyby dnešní doby, jak dospělých tak dětí. Kéž by bylo víc takových filmů. Herecké výkony v čele s fantastickým Normanem Reedusem, rozhodně stojí za chválu. Nenudila jsem se ani minutu. ()