Film Blended je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne.
Vo filme Blended si zahrali aj Joel McHale, ako Laurenin exmanžel, Mark a Wendi McLendon-Covey (Bridesmaids) ako jej najlepšia priateľka, Jen. Kevin Nealon a Jessica Lowe hrajú nadmieru romantický pár, tiež prázdninujúci v rezorte, a Terry Crews (The Expendables 2) bude na plátne rezortný spievajúci hostiteľ. (Continental film)

Monika95

Já prostě Sandlera miluju, protože mě vždycky rozesměje a v kombinaci s Barrymore nebo Aniston je to vzdycky velka sranda. I když to bylo trošku přitažený za vlasy a moc z červené knihovny. :)) ()

walsidal

Ovdovělý Jim se stará o tři dcery a Lauren, kterou opustil manžel, o dva syny. Jejich rande naslepo se příliš nevydaří, ale náhoda svede obě jejich rodiny na stejné místo: Na luxusní dovolenou do Jižní Afriky… Třetí z trilogie hereckého partnerství Adama Sandlera a Drew Barrymore se od těch předchozích liší jen v čase. Je to opět nezávazná komedie, která neurazí a pobaví toho, kde se chce nechat bavit. ()

Indio

Nuda, trapnej vynucenej humor kterej když už je vtipnej tak se hned zopakuje a je to v...řiťi. Každej občas něco posere. ()

DiableBlanc

Zezačátku říkám - další hloupá komedie, která mi asi nenabídne nic zajímavého - zvlášť když se začaly objevovat narážky na pubertálního masturbátora a nákup tamponů pro mladou dcerku nezkušeným otcem ...jak se rodiny začaly sbližovat, začal mít příběh nějakou tu "skrytou" zprávu a vtipnou, nikoli hloupou vtipnou linku ()

MatoPalkes

Možno som sa nahlas nezasmial ani raz, ale prihlúplo som sa usmieval celú dobu. Veľmi sympatický film pre celú rodinu s krásnou prírodou. ()

Rudy.Jestrab

Tohle je můj nejoblíbenější ze Sandlerovo filmů. Je pohodový, vtipný, a jako všechny "Sandlerovky" ulítlý. Přijde mi, že tento snímek se vyvedl lépe, než Zkus mě rozesmát, které má červenou. ()

Amberjack

Film za trest. Jedna trapárna střídá druhou. K tomu Adam Sandler, kterému se nějaký vtip občas povede, Drew Barrymore, které už tolik ne, banda děsně netalentovaných dětí a podobně netalentovaných herců ve vedlejších rolích. Hvězdička za to, že jsem to dokoukal. Začátek ještě šel, ale pak jsem to měl vypnout. Pokud jste ženská s menzesem, přihoďte si k hodnocení druhou hvězdu. ()