Detektív z Hongkongu

• Česko Detektiv z Hongkongu (viac)

Detektív Bennie Chan (Jackie Chan) z Hongkongu sa už vyše desať rokov snaží dolapiť neslávne známeho zločineckého bossa Victora Wonga (Winston Chao). Keď sa Bennieho mladá neter Samantha (Fan Bingbingová) zapletie s Wongovým zločineckým syndikátom, Bennie musí vypátrať jediného muža, ktorý mu môže pomôcť, uvraveného Američna a hazardného hráča Connora Wattsa (Johnny Knoxville). Bennie preteká s časom, aby priviedol Connora späť do Hongkongu. Z nesúrodej dvojice sa nakoniec stanú spojenci, ktorí prežívajú šialené a nebezpečné dobrodružstvá od zasnežených mongolských hôr až po vetrom ošľahané duny púšte Gobi. (TV JOJ)

Filmao

Horší průměr. Jsou i lepší filmy s Jackie Chanem. Johnny Knoxville je už celkem starý na to aby točil tyhlety akční filmy. Jinak nemám problém s hlavní dvojicí. Dalo by se to nazýváti akčním filmem? Není to dobrý. Nefunguje je to ani jako buddy akční komedie. Takové horší pokračování Křižovatky smrti. Hodně klišé, až mě celkem sralo, že ho Connor často zrazoval, jednou kámoš podruhý zrádce. Nezajimavý padouši. Asi mě potěšila ta část s mongolskými vesničany (nebo jak se nazývají). Na jedno zhlédnutí asi stačí. Průměr. Jednu hvězdičku dám za Adele. 50% ()

leafroller

I když bylo jasně a bohužel i hodně vidět, že pan Chan už je dost páprda a rozhodně to nedává jako před lety, byly ve filmu slušné momenty a scéna s matrjoškami zůstane v mém srdci asi navždy. Navíc jsem se při každém držkopádu musel ptát, zda to pan Knoxville opravdu dává pořád sám a setrvávám ve víře, že ano. A pokud bychom vynechali těch 10-17 zbytečných minut, byla by z toho dokonalá jízda. ()

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

24.10.2013

Neříkal Jackie Chan něco o tom, že končí s akčními filmy? Každopádně to dlouho neplatilo. Už v lednu začne natáčet akční dobrodružnou komedii Skiptrace, ve které se určitě nevyhne pokusům o… (viac)