V minulém dílu nám modelka na mateřské Isabela odhalila trochu více o otcích svých dětí, jež si přivedla do vztahu s Lukášem. Ani jeden z nich se ale o děti příliš nezajímá. Ukázalo se také, že to Isabele s Lukášem v soužití často úplně dobře neladí. Po přestěhování do nového bytu ale možná začíná konečně předmanželská idylka. Mladí křesťané, Zdeňka s Ondřejem, se na svatbu připravují důkladně. Svůj vztah zkoumají během tradiční předmanželské přípravy. Při ní si za asistence zkušeného manželského páru vyjasňují, kde jim při jejich odlišných povahách v budoucnosti hrozí problémy. Dozvíme se také, že se Zdeňka s Ondřejem dosud nikdy neviděli bez oblečení. Běla s Jardou se při přípravách na svatbu soustředí na výhodné nakupování všeho, co by podle jejich představ nemělo na velkolepé oslavě chybět. Vyjasňuje se i nepříliš idylický vztah mezi Bělou a Jardovou maminkou, s níž ale společně žijí v jednom hospodářství a jejich každodenní kontakt je proto nevyhnutelný. Jarda přiznává, že je mezi nimi trochu jako mezi mlýnskými kameny. (Česká televize)