Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (séria)
Scenár:
Irina KmitKamera:
Alexandr UstinovHrajú
Jurij Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ivars Kalninš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
TASS je splnomocnený vyhlásiť... (1984) (seriál)
Lásky ve městě (2006) (seriál)
Dmitrij Murašev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Andrej Obaruchin
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Galina Bokaševskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anatolij Rudakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Po stopách kapitána Granta (1985) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Oding
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Grigorjeva
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Volkov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Anna Fomina
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Petuchov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marat Garipov
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)