Případ dívky, kterou ubodal její arabský přítel, aby pár hodin po činu doletěl z Prahy do Dublinu, ukazuje složitost policejní práce v komunikaci se soudy, státním zastupitelstvím a policisty v zahraničí. Lze vydat mezinárodní zatykač, když pachatel cestoval na ukradený pas a tedy pod jinou identitou? Skuteční policisté museli čekat sedm let, než se pachatel pokusil vycestovat ze země, kde se skrýval. (Česká televize)

subic

První díl série, který se mi opravdu líbil, jednak Ondra Vetchý hraje starostlivého otce velmi zábavně a pak je tu taky kladen důraz na tu drobnou mravenčí práci operativců při hledání důkazů. ()

v.indruchova

Tento díl byl fakt dobrej, podrobné ukázky kriminální práce. Byrokracie kolem toho. Působilo reálně. člověk se dokázal výít do vyšetřovatelů i rodičů. Odlehčení situací pár vtípky. Slušné herecké výkony. Díky že to vzniklo. ()

Sa.sa

Jde vidět jaká je to mravenčí práce než se najde, identifikuje a zatkne pachatel... Určitě to nejsou akční scény, ale práce nohou, zadku i štěstí 😎😎😎 Jinak čekat na to až se po 7 letech zvedne z Irska, aby ho mohli zatknout je fakt síla... ()

huspenina33 odpad!

Opět podprahovky o tom jak jsou policajti chudáci, komplikují jim to soudci, oni by chtěli lízt lidem do baráků, prohledávat je, zatýkat, zadržovat bez jakékoliv kontroly, třeba se dočkají s panem Babišem. Nevtipný a trapný rozhovor dcera x otec , při odjezdu dcery do Anglie. Odporný díl. ()