Kevin Hart: Let Me Explain

• Veľká Británia Kevin Hart: Let Me Explain
všetky plagáty

Záznam jednoho z vystoupení Kevina Hata, amerického stand up komika a herce, který během turné po světě, zjistí, že YouTube je v současné době skutečně mocný nástroj a proslaví člověka kdekoli. (kaylin)

Slasher

Mě prostě Hart baví a i když jeho vystoupení v Madison Square Garden je humorově slabší než LAUGH AT MY PAIN, je to prostě jeho charisma a swag co drží pozornost. Hlavním tématem je jeho bejvalka. ()

Patw

Jak poznáte výborný stand up: Je jedno kolikrát jste ho viděli, je jedno, že ho znáte nazpaměť ale smějete se pokaždé u každého vtipu. Jak poznáte skvělý stand up? Smějete se i když ho vidíte po osmé aspoň tak u padesáti procent materiálu. Průměrný stand up? Něco funguje, něco ne. Horší stand up: Když už to chcete vypnout trochu se zasmějete a to vám dá novou naději, že to přeci jen bude za něco stát. Jenže... Kevin Hart a jeho Let Me Explain jsem po polovičním shlédnutí zařadil do kategorie: nikdy víc. Nezasmál jsem se ani jednou a rozhodně jsem nechtěl dalších třicet minut sledovat neustálý proud sprostých slov (odbočka! Sprostá slova mi nevadí a už vůbec ne ve stand upu, pokud do vtipu a do show zapadají, ale Kevin Hart používá různá slova za každým druhým slovem a je to spíš ubohé než "swag".) a hlavně jsem nemínil sledovat stand up s absencí jakéhokoliv vtipu. ()

kaylin

Kevina Harta v podstatě neznám a ani jsem netušil, že je to bavič. Stand-up bavič, abych byl úplně přesný. Ve světě ho asi mají rádi, mě osobně přijde jeho humor celkem nijaký. Vulgární a málo vtipný. Film je záznamem jeho show "Let Me Explain", jedná se o dokument/záznam s minimem invence, a pokud už zde nějaká je - mám na mysli hlavně uvozující příběh - není tady nic moc navíc, co by opravdu stálo za to. Vlastně jsem se pořádně nudil. ()

BartYs

No a druhej názor příde odemě , kompletní otočka :D Já Kevina zbožnuju a jeho humor mě prostě ladí a je to druh humoru kterej mám rád a ikdyž občas to je slabší vynahrazuje to těma super grimasama :) A že bych se zlobil že chybí invence?To zase ne dyt je to záznám show , každej stand-up to má takhle ikdyž se podíváme na uplně druhou stranu na Jeffa Dunhama , vždy má nějaký silly intro jako je todle. Tak to prostě je a bude :) 5/5 samozřejmě ()

ScarPoul

Niekoľko výborne zvládnutých a vypointovaných vtipov, ktoré sa ale bohužiaľ utápajú v Kevinovej ukričanosti a mudrlanstve. To čo v predchádzajúcich prípadoch fungovalo dokonale, pôsobí v tomto prípade trocha účelovo. Ale zabaviť sa na tom dá. ()