Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

HMTD

Na Teenagerovské komedie se obvykle dívám spíš se zájmem pochopit co na těch stupiditách a trapnostech mé vrstevníky baví, ale u tohoto filmu musím říci, že jsem ještě něco tak kvalitního ani neviděl,tohle není směsice trapných situací a narážek na sex, je v tom spoustu dokonce i moudrých věcí,dokonce si myslím, trapnosti zde provádí pouze kamarád hlavního protagonisty a v tomhle provedení je naopak shledávám jako výborně pasující.Jen jedna věc je sice samozdřejmá, ale trochu nerealná představte si svoji střední,vyberte náhodnou skupinu dívek a pak je porovnejte co do krásy s herečkami tohoto filmu,také vám něco nesedí?6e by mezi 100 byla jedna nad 80kg(spíše více),nějaká ta s enormě špatnou vizáží a vkusem a tak dále,samozdřejmě se nebavíme o charakteru který může tyto nedostatky kompenzovat.Jen se nad tím zamyslete. ()

Bobik9

Ze začátku jsem se trochu lekl, že si ten film bude hrát na něco, čím býti nemůže. Postupně se ovšem z toho stala fajn tuctová romatická komedie, s kalsickým vyústěním, že se všichni mají krásně. Pár hezkých holek, lehce nevěrohodný Jonathan Tucker a bohužel zakřiknutý DeBello, který z toho mohl udělat mnohem větší srandu. ()

pepa3rd

Překvapivě to zdaleka není tak tupé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Samozřejmě, nic hlubokomyslného s komplikovaným dějem se nekoná, ale minimálně monology hlavní postavy jsou rozhodně zábavnější, než nechutné variace fekálních vtipů v jiných teenagerovských komediích. Už jen proto trochu přitlačím a dám slušných 60 % ()

Adámo

Tak tohle se povedlo! Jestli k tomu někdo přistupuje jako k stupidní teen komedii (a že jich je) ještě dříve než to uvidí a zastíní to nakonec jeho úsudek, měl by se vzápětí podívat na něco jako Holky to chtěj taky. Hodnotit tenhle film * nebo ** jen kvůli tomu, že je to ze stejného žánrnu, je bída... A jinak to přesně vystihl KarelR - "Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%?" Když jim můžeme dát 4* =))) | 3/2008 ()

JohnnyB.

100 sladkých holek se v tomhle filmu sice nevyskytuje, ale mě stačilo koukat na 4 hlavní hrdinky, kterým to moc slušelo - Chriqui, Heigl, Oleynik a Pressly (moc ji to sluší také v Playboyi:-)). Musím přiznat, že tyto dámy poposunuly mé hodnocení filmu trošičku nahoru. ;-) Ale jinak tohle dílko není žádný zázrak. Předložený námět si dovedu představit zpracovaný zábavněji a romantičněji. Film je hodně neucelený, nevyrovnaný, kultivované scény střídají scény ala Prcičky (ukousnutý jazyk, točení bradavek) a celý působí jako spíchnutý horkou jehlou. Zanechal ve mě rozpačitý pocit, stejně jako některé výroky hlavního hrdiny rozumbrady Matthewa, které byly opravdu originální, ale nejsem si jist, že v dobrém smyslu slova. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)