Sama, univerzitního štvance a "machra přes umění" vykopnou z hodiny malování. Smůla! Ups! Těžký život umělce. Jeho kresby nahých žen sice nenadchly profesory, ale holky jsou na ně přímo žhavé. Po letech promarněných studiem se pokouší živit jako poslíček. Na koleji, kde se díky své práci octne, je krásných holek spousta. Sam potkává herečku, kariéristku, katoličku, zazobanku i nonstop-párty holku a pokouší se to řádně roztočit. Nebude to nijak lehké, je ale třeba někde začít! Která neodolá jeho přednostem? (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Dva roky po uvedení snímku ´100 sladkých holek´ se režisér a scénárista v jedné osobě vrátil k tématu a uvedl obdobný film pod názvem ´100 žhavých tygřic´. Hlavní postavou je tentokrát Sam a ve vztazích tápe podobně, jako Matthew v předchozím snímku. Věkově jsou postavy o něco výše, proto v názvu ty tygřice. Sam se mezi ženami snaží na sebe upoutat pozornost a opět u toho filozofuje. Jenomže už to nějak není ono. Celý děj je tentokrát poněkud mdlý, nepatřičný a vůbec ve své podstatě podivný. Zkrátka to tu už tak nefunguje a atmosféra se tím stává přeci jen již poněkud ponurá a naprosto bez zajímavosti. Každá myšlenka padá v nivěč a ono filosofování na téma charakterů a rozdílů mezi muži a ženami jsou spíše na obtíž. Bohužel, tento počin se Michaelovi už nepovedl. Oslovit diváky by však nějaké mohl, pokud by ale ještě neviděli ten předchozí. ()

newSami

Po prvé: oficiálny text distribútora vôbec nečítajte, pretože o obsahu tohoto filmu nemá zjavne ani šajnu, videl ho asi len z rýchlika a aj to bez zvuku. Po druhé: ten film vôbec nepozerajte, je to jedna veľká blbosť - trápna, bez nápadu, chaotická, umelá. Tá jedna hviezdička je len za tie dve pekné baby :) Po tretie: radšej si pozrite 100 girls ()

Bobik9

Režisér Michael Davis udělal naprosto dokonalý film Sejmi je všechny a totální sračku 100 žhavých tygřic. Jak je možné, že jeden člověk dokáže vyplodit dva tak odlišné filmy. Tohle nemá prakticky nic. Má to pouze roztomilou Jennifer Morrison a velký prsa druhý hlavní hrdinky. Věřil jsem, že tomu filmu tady všichni křivdí, není tomu tak. Naprostá ztráta bezmála 100 minut života s filmem 100 žhavých tygřic se 2mi žhavými tygřicemi. ()

Nataniel73

Myslím, že na ČSFD sa jedná o veľmi podceňovanú a zrejme aj nepochopenú teenage komédiu. Prvýkrát som ju videl už dávno a okamžite som odhalil jej skryté kúzlo. Je pravda, že s odstupom času už tento film vnímam o dosť triezvejšie a niektoré scénky mi neprídu až také vtipné ako keď som bol mladší, pravdou však je, že za tým množstvom prasačín a absurdných scénok sa skrýva hlboká myšlienka. Ako často sa stáva chlapom, že v honbe za jednou ženou, ktorá si toľko snaženia a energie ani nezaslúži stretnú inú, ktorá k nim pasuje podstatne viac. Myslím, že Američanom tento typ komédií celkom ide a pokiaľ by sa niekoľko sprostých scénok vystrihlo a naopak pridalo niekoľko tých povedzme romantických, hodnotenie mohlo byť lepšie. Napriek tomu si to aj s prihliadnutím na ostatné tunajšie hodnotenia tie slušné 3 hviezdy zaslúži už len za sympatickú trojicu hlavných hercov a vyššie spomenutú pointu. 55% ()

Pepinec

Tak 100 žhavejch tygřic, jo? Áha. Já jsem schopnej dát filmu dvě hvězdičky jenom proto, že se vzadu po louce proběhnou dvě kozy, v případě mančaftu trenérky Laury ale budu pro jednou fér, protože ani všechna zvířátka dohromady si víc než jednu ránu z milosti nezasloužej. Jo a ten plájbój? Může bejt rád, že nejsem holka, jinak by to bylo za odpad. ()

• Film se natáčel v Culver City a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)