Rihanna: Loud Tour Live at the 02

USA, 2012, 111 min

Réžia:

Nick Wickham

Rihanna

Loud Tour Live at the O2 je druhý naživo nahratý video album od barbadoskej speváčky Rihanny. Prvýkrát bol vydaný 13. decembra 2012 pod záštitou vydavateľstva Def Jam. DVD a Blu-ray Disc obsahujú jej koncert v Londýnskej O2 Aréne ako časť jej Loud Tour, v ktorej je prezentovaný jej piaty štúdiový album "Loud" (2010). Koncert obsahuje taktiež piesne z predchádzajúcich albumov "Good Girl Gone Bad" (2007) a "Rated R" (2009).

Zoznam skladieb: 1. Only Girl (In the World)
2. Disturbia
11. Hate That I Love You
12. California King Bed
13. What's My Name?
14. Rude Boy
15. Cheers (Drink to That)
16. Don't Stop the Music
17. Take a Bow
18. Love the Way You Lie
19. Umbrella
20. We Found Love. (nessbeal)

prasokote

Viděno live v O2 v Praze. Zpětně musím přiznat, že mne to trošku zklamalo, ale je to i tím, že jsem rok na to viděla live Madonnu a později ještě i Pink, takže pokud mám být objektivní, jinak ani hodnotit nemůžu. A ten špatný zvuk tomu koncertu taky moc nepomohl. ()

issoumaila

Na živo v pražskej O2 aréne... musím podotknúť, že offcial verzia z Londýna sa na Rihannine vystúpenie z Prahy ani trochu nehrabe (teda čo sa týka atmosféry fanúšikov). Na skladbu Umbrella dáždniky po celej hale a rovnako tak pri skladbe Cheers všade samé balóniky. We Found Love s Calvinom Harrisom 2x ako bonus.;) ()

Ajka2

Viděla, slyšela a zažila jsem živě v O2 aréně v Praze a musím dát pět hvězdiček. Armosféra byla úžasná, pódiová prezentace strhující a Rihanna? Vybalila svoje největši hity, nemohla tak zklamat. Ze druhé řady na stání si tak odnáším úžasný zážitek. ()

• Během koncertu v Torontu, Montrealu, Chicagu, Winnipegu, Anaheimu a Philadelhii Rihanna zpívala místo singlu "Cheers (Drink To That)" píseň "Fading". (MonicaPixie)
  • Rihanna po celou dobu Loud Tour zpívala živě. (MonicaPixie)
  • Při koncertu ve Westonu a Chelmsfordu byly ze setlistu vynechane písně "California King Bed", "Hate That I Love You", "Skin" a "Darling Nikki". (MonicaPixie)