Před patnácti lety bylo zavražděno deset žen. Pachatel nebyl nikdy dopaden, ale nyní se objevil Lee Doo Suk se svou knihou "Já jsem vrah", ve které se k těmto vraždám přiznává. Z knihy se stává bestseller. Ale detektiv Choi Hyung Gu, který před dvěma roky vraha málem dopadl a na kterého mu zbyla dokonce památka v podobě jizvy na tváři, nevěří, že Doo Suk je pravý vrah. (andiek05)

hujerita

Tak tomuto hovorím film z veľkým F a to nepreháňam vôbec ale vôbec. Akčné scény sú absolútne super a tá atmosféra tiež. Nútilo vás to pozerať do konca a že luxus. Troška to síce balansovalo na hrane temnej krimi a akčného filmu ale inak fakt niet čo vytknúť.Podľa mňa jeden z tých najlepších tohtoročných filmových zážitkov aspoň čo sa mňa týka. ()

soarer

Hra na mačku a myš sa asi nikdy nezunuje, tentokrát v podaní brilantného detektíva ktorý nastraží pascu a už len čakať, kedy sa arogantný zloduch sám prezradí. Nie nadarmo sa vraví, že pýcha predchádza pád. Nebyť tých pár nereálnych scén ako vystrihnutých z matrixu, film by bol dokonalý. ()

lineker

Proč? Proboha proč veškerá ta akční saškárna, která hrozně devalvovala výsledný dojem jinak z námětové dokonalého filmu. ()

mdf

Ze začátku mi to připadalo i napínavý,ale pak komediální honička ze sanitkou a pak další prvky a tak z napětí už nebylo nic. ()