Bill Burr: Why Do I Do This?

(relácia)

Rick Siegel

Účinkujú:

Bill Burr

Thomick odpad!

Snad první stand-up, co jsem ani neměl sílu dokoukat. Nicméně pokud jste vždycky snili o tom vidět bývalýho kouče fotbalovýho nároďáku Míšu Bílka, jak si hraje na "správnýho niggu z ghetta", potom se toho určitě nebojte. V takovym případě dokonce nemám pochyb o tom, že pro vás Bill Burr bude takzvanym králem standupu. (Heh.) ()

ScarPoul

Pamätám si ako som to videl prvýkrát. Jedna z mála veci od prvých výstupov Louis C.K, ktorú som vedel pozerať niekoľko krát do týždňa a stále sa smiať. Bill Burr patrí k jedným z najlepších komikov súčasnosti. Pre mňa ani jedno hluché miesto a kopec momentov, kedy som si hovoril... niečo na tom bude. ()

P1tr

Jedno z nejlepších stand up vystoupení, co jsem měl kdy možnost vidět. Bill Burr je jedinečný úkaz, který má neskutečnou energii a jeho neustálá, ohromně vtipná polonasraná poloha zaručeně funguje od začátku do konce a vystoupení nemá slabších míst a kvalitní humor si tu nedá ani chvíli oddych, stejně jako vaše bránice. ()

KOZEL84

''random violent thoughts''-tak aspon' vím,že sme takhle ujetí minimálně dva.O něco slabší než Let it go,ale na krále standupu to pořád stačí. ()

Fifer

Hodnotit tyhle stand-upy je věc dost náročná. Jistě, dají se snadno označit slabí komici, kteří mají v repertoáru fousaté vtípky alá Peter Novotný či Tele-tele (To znáte? Jak jela blondýna tankovat atd.). Pokud se však dostáváme k lidem, jejichž materiál nelze uhádnout podle prvního vtipu, tak je to dost individuální. Musí vám sednout intonace, dikce, hlas, i vzhled komika určitě hraje svoji roli. Kolikrát mi někdo doporučil komika, který mě moc nebavil. Takže za sebe můžu říct, že Bill Burr šlape na paty mým oblíbencům Gervaisovi a Louisovi CK. V mém žebříčku zaujímá hezkou bronzovou příčku. Černému humoru se teda rozhodně nevyhýbá. ()

Maniax

V dnešní hyperkorektní době je to balzám na duši. U jeho příběhů s Hitlerem, plánů na to jak a proč snížit populaci, nebo u jeho názorů na genderovou vyváženost jsem brečel smíchy. "You know why men make more money than women? Because, in the unlikely event that we're both on the Titanic and it starts to sink, for some reason, you get to leave with the kids and I have to stay - that's why I get the dollar more an hour." Bill Burr ()