Jay and Silent Bob Get Irish: The Swearing O' the Green

USA, 2013, 240 min

Réžia:

Kevin Smith

H34D

Tři vystoupení o hodině dvacet, třikrát pokec mezi Kevinem Smithem a jeho (asi) nejlepším kámošem, třikrát nečekejte žádný zázrak a prostě jen poslouchejte, je to sranda... Tahle partička má unikátní vyprávěcí talent, můžou jen tak mluvit o svých (možná smyšlených) životních příbězích a tím nefalšovaně bavit. Tohle není divadlo, ani stand-up, prostě jen pohodový gaučový pokec. PS: Ještě jedno vyprávění ve stejném stylu bylo vydáno zde Jay and Silent Bob Go Down Under 7/10 ()

ledzepfan

Mám Kevina fakt rád, ale tohle je takový ten typ projektu, kdy je prostě potřeba zase vydělat nějáké ty prachy, na nic moc kreativního není čas (a možná ani nálada) a tak se využije kultovní status něčeho co už pár let leží v rohu, trochu se to opráší a ony se ty prachy už přivalí i bez nějákého většího úsilí. Pár náhodných vtípků se povedlo, kluci jsou sympaťáci, ale co si budeme říkat je to jen dlouhé random klábosení víceméně o ničem a bez nějáké nosné kostry........ Možná jen chtěl Kevin něják pomoct Jasonovi, který asi nemá moc do čeho píchnout běhen své drogové odvykačky a tak s ním objel tohle zvláštní turné.. Jestli jó, tak je to od něj hezké-ale hodnotit musím podle výsledku, né podle motivací. ()

stephano

Jasona Mewese je mi až líto. Na jeho vyjadřování se dost podepsalo nespočetný množství drog, alkoholu a buh ví čeho ještě. Fandil sem mu aby konečně dal dohromady celou větu, bohužel se mu to povedlo jen sporadicky. Jinak je to zábavný jako vždy. ()

koci

Již třetí záznam podcastu Jay and Silent Bob Get Old. Vždycky mi zpříjemní den. A má to jen 80 minut, takže se toho údaje nahoře nebojte. ()