Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru.

• Japonsko Yahari ore no seishun Love Come wa machigatteiru. (viac)

• Season 1 (2013) - 14 epizód

• Zoku (2015) - 14 epizód

• Kan (2020) - 13 epizód

Rezervovaný Hikigaya Hachiman má veľmi pesimistický pohľad na život. Nemá kamarátov, ani priateľku a mladosť berie ako nevyhnutné zlo. Jeho učiteľka, ktorú urazí, ho nejedenkrát za trest prinúti pridať sa do klubu, v ktorom je len jedno dievča, a to najkrajšie dievča celej školy Yukinoshita Yukino. Po chvíli Hikigaya zistí, že sú si vlastne celkom podobní. Zmení sa jeho pohľad na život potom, čo spozná aj iných ľudí? (Chinese Ashio)

Recenzie používateľa Terezinka198 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2013) (S01)

Po delší době jsem se pustila do tradiční "slapstick školní romcom" a sedlo mi to perfektně. Doháním resty z předešlých let a nelituji, protože Hachiman je úžasná postava. Těším se na další série s ním. ()

Zoku (2015) (S02)

Hachimane, vykašli se na ně na všechny! Nestojí ti za to, když ti ani pořádně nepoděkují za tvoji snahu! Aneb když jedna postava drží celé anime... a to, že s ním neustále ostatní zacházejí jako s hadrem, si berete osobně. O chloupek možná horší než první série, ale pořád mě to baví, pořád je zde Hachiman, kterého známe (i s jeho úžasnými cynickými poznámkami, se kterými se často ztotožňuji :D) a ten mi dává naději dívat se i na díly, u jejichž konců si říkám, cože tím ten básník chtěl říct, a po chvíli (někdy hledání na internetu) se to člověk dozví nebo může zapojit i fantazii. Opening opět překrásný, stejně jako v první sérii. Dávám velmi odřených 5* čistě jenom za Hachimana a doufám, že se jeho postava nezmění. Kdyby se jeho spolužáci náhodou někdy někam ztratili do neznáma, nebudu se zlobit, spíš to uvítám po této sérii. ()