Čerstvý maso

• Nový Zéland Fresh Meat
všetky plagáty

Parta desperátů na útěku před zákonem se ke své smůle ukryje do domu kanibalské rodinky, kde se každý nezvaný host dříve či později promění v chutné filety. Ultimativní zábava mísí poctivou krvavou řezničinu s akcí, to vše dokoření lesbická láska a holky napasované do proklatě těsných šorťásků. (MFF Karlovy Vary)

EvilPhoEniX

Skvěléj mix akce, hororu, černé komedie, růžových sexy kraťasek a dokonce i lesbických školaček. Tempo je divoké, neustále se něco děje, film se rychle sune dopředu a očekává nás i slušné Gore! Je to super úlet, který má za úkol diváky bavit svou šíleností, absurdností a na mě to zabralo !:) Musím také vychválit velmi netradiční vizuál a CGI. Zábavné, krvavé, sexy a mega šílené ! V takovém hororu bych si chtěl někdy zahrát. Guilty Pleasure. 70% ()

Dellamorte

Napučaný cover je asi všetko , čo Zéland ponúkol.Úsmevné asi ako preplnený výťah, z ktorého nexce nikto vystúpiť. Scan odchytil pár skoroúsmevných scénok, ale bieda ako pred akýmkoľvek letopočtom.Prvoplánovaný canifunny pokus, tento x nevyšiel. Podobných kúskov je viac. ( apropo - aj cast bol - aspoň pre Mňa podivný ) Bodík navrch za úsmev a dia zábavu ()

JFL

"Fresh Meat" sice láká na řadu brakových lahůdek a hyperstylizovaně nadsazenou formu, ale ve výsledku představuje spíš ekvivalent sitcomu než brakovou jízdu. Většina filmu se odehrává v jedněch kulisách a navzdory komiksově přepáleným prvkům stojí ve výsledku cele na ztvárnění herců, kteří v tomto případě dobře vyvažují žánrovou stylizaci braku s afektem sitcomu. "Fresh Meat" neaspiruje na nic víc, než po vzoru řadových televizních seriálů poskytnout svým divákům heboučkou vatu do hlavy, což mu jde bezchybně. Dramaturgie ždíme z prostinké zápletky maximum, když udržuje tempo pravidelným přeskakováním mezi jednotlivými načatými motivy. Nutno obzvlášť ocenit, jak tvůrci dokáží stupňovat očekávání a napínat, i když ne z hlediska hororu či thrilleru, ale v rovině voyeuristického potěšení z lesbické romance, která se ve finále vlastně stává hlavní atrakcí snímku. ()

kaylin

Bohužel film se ve své druhé polovině snaží změnit v něco, co první polovina vůbec není- Najednou je to celé až moc ve vážném rozpoložení, což nakonec vede k podivné filmové schizofrenii. Nemluvě o tom, že scénář už je natolik přeplácaný, že se na to ani nedá pořádně koukat, protože se prostě snaží až moc. Je to škoda, protože ta první myšlenka (kanibalové + home invasion) nebyla vůbec špatná. ()

Zed70

Zážitek z tohoto filmu jsem měl poněkud zkalen tím, že mi nad Thermalem odtáhli auto, takže jsem během promítání asi na deset minut odešel telefonovat. Kupodivu mi těch deset minut ani nechybělo. Zkrátka dá se na to koukat, ale není to zas tak velká zábava. Všechny momenty překvapení i pointy vtipů byly předvídatelné, stejně jako konec. Spousta lidí v kině se ale dost smála, přikládám to ovšem tomu, že do sálu přišli rovnou z Jameson stanu. Přemýšlím proč jsem dal dvě hvězdy, no asi jsem se jednou nebo dvakrát pousmál a na hlavní hrdinky se dalo docela koukat. Navíc to běželo v dobrém tempu, takže to nebyla úplná nuda. ()