Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

peiton

Nech sa páči,vážení!Toto je presná ukážka toho,ako daleko je človek schopný zájsť,alebo akých zverstiev je schopný dopustiť sa,kôli ,,pár" balíku peňazí..!A viete,že ma to v dnešnom svete ani neprekvapuje?!Už od samého začiatku som presne vedela do čoho idem.Čakala som originalitu,kreativitu,odlišnosť od ostatných podobne,ak nie tak isto ladených snímok a dostalo sa mi pravého opaku!Vravím si ,,Čo to je?!"Takéto ,,hry" ma už dlhšiu dobu nebavia,včetne 2-triednej hororovej bavičky Sary Paxton,ktorá okrem jedného svetlého momentu v podobe sex.divadielka so svojím kvázy hráčom nehrala absolutne nič.Nuda ako prasa,a ani ten záver nebol žiadne terno.Suma-sumárum neprekvapili ma a ani ja ich neprekvapím,ked udelím za toto pokrivkávajúce dielko slabé 3 hviezdy.Sklamali ma.Od amíkov a ich fantázie som si sľubovala daleko viac.A,že to oni vedia teda poriadne roztočiť.V tomto prípade sa o to ani nepokúsili. ()

J*A*S*M

Na jednu stranu působí Cheap Thrills mírně povědomě - zoufalec soutěží o zvyšující se peněžní sumy podobně jako v téhle thajské hříčce, na druhou stranu je film neustále dostatečně zábavný a nadto ozvláštněný třeba tím, že zoufalci jsou tentokrát dva a soutěží i mezi sebou. Do jisté míry je to předvídatelné, diváka nestojí zrovna velké intelektuální úsilí odhalit, jaká asi bude finální stanice, ale nevadí. Zábava to je a úplný závěr je příjemně ostrý. 8/10 ()

Kudly4

Tak tohle byla od začátku dost zábavná jízda, která se ve finále změní v jízdu pěkně krvavou. Jako podle plakátů, jsem čekal, že se budou sekat prsty za prachy, ale celkově to bylo fakt dost nepříjemný psycho po celou dobu, chudák pes ! Jo, prachy jsou prachy. Kurevsky sexy Sara Paxton, posouvá celý film o level výš. Hustá podívaná. ()

*CARNIFEX*

Napriek tomu, že má Craig krásnu ženu i dieťa, neprežíva najšťastnejšie obdobie. Na dome si nachádza príkaz na vysťahovanie, hrozí mu exekúcia, a aby toho nebolo málo, v práci dostáva padáka. V ten istý večer stretáva Vinca. Starého známeho, ktorého nevidel posledných päť rokov. V neďalekom bare kde popíjajú pivko, spoznávajú zvláštny manželský pár, ktorý im ponúka zaujímavý spôsob zárobku. Stačí hrať podľa ich pravidiel. No to ma poser. Spočiatku som bol ozaj skeptický. O tom, že je tento film plochou vykrádačkou rozumu, niet pochýb. Ale tá pointa premeny osobnosti. To sa len tak nevidí. Napriek tomu, že divák tušil k čomu sa v závere schyľuje, smekám klobúk pred tým, ako sa s blížiacim "koncom" menili moje pocity. Zhrnul by som to tak - najprv trápne, potom pomerne depresívne. Nuž, peniaze menia charakter. To je stará vec. ()

juta

Laciná zábava je tak trochu mimo běžné koště. Nevím zda se může pokládat za komedii, nebo thriller. Je tu bohatej chlápek, který má spoustu peněz, také je v plánu rozdat a ti, kteří je chtějí, tak pro to musí něco udělat a jak je zvykem, tak se zvyšující se částkou se zvyšuje i obtížnost úkolů. Úplně mi to nesedlo, působilo to na mě až moc nerealisticky. ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)