Helene Laborie (Nadia Fares) je francouzská důstojnice zvláštního policejního komanda. Byl ji přidělen úkol předvést Abedinam Nexhepa, největšího bose podsvětí, k soudnímu přelíčení. Nexhepovi lidé se při bránění svého vůdce před ničím nezastaví. Během transportu zaútočí na speciální estkortu uprostřed opuštěné průmyslové oblasti. Tam ale zkříží plány mladému gangu, který právě ono místo vykrádá... (oficiálny text distribútora)

Socirel

Film s pro mě neznámými herci (až na Samyho Naceri), mě mile překvapil. Jednoduchý děj, kde „policajti a zloději “ musí spojit své síly proti teroristům, a pokusit se co nejdéle odolat jejich náporu. Moc jsem od tohoto filmu neočekával, ale příjemně mě překvapil. ()

andy60

Trvalo mně asi půl hodiny, než jsem se trochu zorientoval v ději. Ze začátku jsou to totiž samé krátké střihy z různých světových destinací. No, a když jsem pochopil tu filmovou zápletku, kdo je kdo a o co komu jde, přestalo mě to bavit úplně, protože kromě toho, že mě kolem hlavy neustále svištěly kulky, se tam nic nedělo. ()

mdf

Tak tenhle námět už tady byl,viděno hodně po letech,ale i tak na francouzskou produkci to až tak špatné nebylo. ()