Marshall (Houston Rhines) je nafúkaný mladý muž, ktorý ťažko pracuje pod vedením šéfa ignorujúceho jeho schopnosti. Už sedem rokov žije vo vzťahu s priateľom Gabeom (Noah Schuffman), no prevládne v ňom pocit, že ich vzťah je plný stereotypov a on túži po niečom novom, obzvlášť vzhľadom na to, že čoskoro dovŕši tridsiatku. Počas noci strávenej na internete natrafí na záhadnú aplikáciu zvanú eCupid, ktorá užívateľom garantuje, že im pomôže nájsť pravú lásku. Hneď ako si program stiahne, začne ten preskúmavať každý kút Marhallovho virtuálneho sveta, ktorý sa zakrátko prevráti naruby. Marshall opustí priateľa a je pripravený na nové dobrodružstvá s peknými chlapcami zo svojich snov. Po čase však zistí, že sa mu dostáva až priveľa pozornosti od cudzích ľudí. Vďaka múdrej, no tajomnej čašníčke Venus (Morgan Fairchild) sa mu naskytne ešte jedna posledná šanca, aby počúvol svoje srdce a zistil, čo je v živote naozaj dôležité. (Incantator)

Bukk odpad!

Zeptejte se mě, co jsem to viděla a já jen s nechutí zakroutím hlavou. Bože proč by mi to někdo dělal a chtěl mě unudit k smrti? Už když film začínal jsem začala mít neblahé tušení, že tohle bude utrpení od začátku do konce. Jelikož jsem tak znechucená z tohoto snímku, nebudu se tu ani snažit vám nalhávat něco o pozitivech, protože ta tady jednoduše nejsou. Zároveň by byla škoda zbytečně užívat života někde venku, když můžete sdílet mé utrpení, a proto radši ani všechny špatně udělané rozhovory, debilní hlášky a absolutně nezajímavý příběh nebudu popisovat a radši se vás pokusím nalákat na velmi nekvalitně strávený čas, který zažijete jen tady. Takže s chutí do toho! ()

tomeš

Tohle snad aní není film! Spíš je to taková upovídaná spatlanina, která může krásně sloužit jako ukázka toho, jak filmové (!) umění (!!) vypadat nemá a nemůže. Jde o sled tupě natočených mluvících hlav (které navíc neumí hrát), o jejichž "příběhu" ani nemá cenu mluvit (aneb nevíš, co máš, dokud o to nepřijdeš). Promarněný čas, který trochu zachrání jen rychlejší přetáčení. Škoda škoda. Jedna hvězda za polosvlečeného Galena Drevera v roli fratboye - viz obal DVD. ()