Erotické příběhy

• Francúzsko Erotic Stories
všetky plagáty
Pornografický
Francúzsko, 2011, 8x25 min

Svět erotických fantazií ve společnosti svůdných krásek. (oficiálny text distribútora)

Jezinka.Jezinka

Po skončení hororu, na který jsem se Bůh ví proč dívala, jsem tak lovila po kanálech, rozumějte televizních, na co bych se podívala dál. Hudba jako ze smyčky počítačové hry mě zarazila. Děj byl následující: Dvě kamarádky si u kafe vyprávěly o svých erotických představách. Katka (nevím, jak se jmenovala ta druhá) vyprávěla o svých tužbách po sousedovi, pro kterého má slabost, je jiný, než chlapci, které zná, je stydlivý. V představách spí na gauči ve svém bytě a soused k ní přijde. Stydlivý soused se tedy, jak si divák uvědomí, nerozpakuje vlámat se někomu do bytu, nechci si představovat souseda, který by žádný stud neměl. Nesmělý soused se sklání nad spící Káťou a o dvacet vteřin později ji už, k její náramné spokojenosti, bere dost natvrdo zezadu. Ano, je úplně jiný, než všichni ostatní chlapci, které zná. Tenhle zakřiknutý čtyřicátník má velkou pleš a stejně tak velký bílý zadek, opravdu dívčí sen. Jen pro dokreslení situace, Káťa měla ve svém snu, tedy na počátku, růžové spodní prádlo a černé sandále na vysokém podpatku. Hned budu klidněji spát. ()

Morholt odpad!

Náhoda tomu chtěla, že jsem při program cvakání narazil na tohle veledílo. No během tří minut se dvě kikiny hladily po ne zrovna vytvarovanejch kozách a jedna na druhou čuměla jak tele na nový vrata. A já si řikam, proč tohle točej? Pro koho? Dyť porno už je dneska dostupný prakticky pro kohokoliv a že by to točili pro těch pár žluťáků a negrů, který ještě nemaj v chatrčích wifinu, tomu se mi nějak nechce věřit. ()

LiborGondek odpad!

Erotické příběhy?? Tak za prvé, příběh to nemá. Za druhé, tý erotiky tam taky moc není. Navíc ať se podíváte na jakýkoliv díl, je to v podstatě pořád to samé... Hudba jak z nekonečné smyčky zaseknutého rádia a kdo by čekal alespoň na ty krásky, jak stojí v popisu, tak se také nedočká. Žádné modelky to teda opravdu nejsou... Co to je toto za parodii? ()

balak

Je to takový slabší porno ale tvrdší než klasická erotika. Příběhy jsou klasické jako v erotických povídek co jsme kdysi četli na gymplu :) ()