Pekelná výzva

(relácia)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiálny text distribútora)

argenson

Iva Pazderková tady navazuje na Zuzanu Slavíkovou v Nejslabší, máte padáka. A to já jsem měl rád. Co do kulturních hodnot je to na nule, ale zábava je to občas veselá. Za předpokladu, že se to nebude vysílat deset let. ()

khedy

Jednohůbka přitažená za pačesy s občas vtipnou, ale převážně trapnou Ivou Pazderkovou. A ti soutěžící to byli herci nebo to mysleli vážně? ()

FFilipCZ

Ale jo, celkem se to dá. Občas jsem se opravdu od srdce zasmál a potrénoval břišáky, případně bránici. Jediné co mě tam totálně a maximálně irituje, je ta kráva Pazderková. ()

Krt.Ek odpad!

Nevím, možná jsem suchar, ale co už, vážně jsem zhnusen. Nevtipné a nevkusné úkoly, Iva Pazderková, která tvrdým sarkasmem (jediné malinkaté plus) evokuje Zuzanu Slavíkovou a její "Nejslabší! Máte padáka!"" a otázky na úrovní prvního stupně ZŠ. Vlastně nic jiného mi včerejšek nenabídl. Proto už nikdy více. 5% ()

Korbitch odpad!

Je-li vám 10 a nemáte rozum či 90 a trpíte stařeckou demencí, slintáte si na košili, dáváte salám do botníku a boty do ledničky nebo vaše IQ odpovídá vašemu věku, je to pořad přesně pro vás. Pro všechny ostatní mám následující radu. Radši čumte do zdi. Cool zabředl do páchnoucí stoky Tv Hovno zábavy. ()

ArsenalEagle

Blbost a jenom blbost - nic víc na tom nehledejte, pokus o "napodobení Fear Factoru", který se vymkl kontrole, 99% soutěžících se objevili někde z pracáku, s neukončenou základkou, otázky jak pro děti 5. třídy a oni je nedokážou odpovědět :( Smutné... Jedna hvězdička za Pazderkovou, která tam je asi jediná lehce inteligentní a má sem tam vtipné komentáře ()

kapsomut

Pazderovou rád nemám... u Krause se pěkně ukázala. Jinak tenhle pořad je občas až neuvěřitelně trapnej, ale občas i docela vtipnej... 30% ()

hhannie

Další z důkazů, že by lidé udělali pro peníze cokoliv. Ivu Pazderkovou nemám sice moc v oblibě, ale tady mi vyloženě sedí. Zatím 3 *, uvidíme, jak se pořad bude vyvíjet dál. ()

Hennes

Typický příklad konzumní a komerční společnosti. Fekálnosti, ke kterým jsou ochotni se pro pár desítek tisíc korun uchýlit soutěžící a to před celým národem, jsou spojeny s vědomostní a tedy i vzdělávací soutěží. To vše pod správnou taktovkou Ivy Pazderkové. Jasně, že její sarkasmus připomíná Zuzanu Slavíkovou, ale proč ne když to mělo úspěch.Je to spojení hnusu, vědění, vtipu i trapnosti. Myslím, že čím déle to poběží, tím to bude horší. ()

peiton

Ja žasnem,..už dávno som sa nestretla s tak nezmyselnou a trápnou show ako tomu bolo v tomto prípade.Neviem ako sa mi na ňu podarilo pozerať plných 10 minút.Asi len preto,aby som ju s kľudným svedomím mohla zaradiť do kategorie odpad!A táto relácia je označovaná za súťažnú komédiu,prosím vás?!No s vtipom to absolutne nemá čo robiť.Priam naopak,celý čas som musela len neveriacky krútiť hlavou nad trápnosťou celej akože show.Môžem iba skonštatovať len jediné - prízemné,maximálne trápne,nezmyselné divadielko! ()

Sinn

Ubohost nad ubohost, ale pokud do toho chce nějaký čecháček pro pár zlaťáčků jít, proč ne. Má úchylka na reality show a podobné trapnosti má aspoň další pole působnosti. Pazderkové se občas povede nějaký ten vtípek a soutěžící místy taky pobaví. Jen jsem ještě nepochopila, jestli je to vážně soutěž o keš nebo najatí herci.. ()

C0r0ner

Mnohokrát jsem tady tvrdil, že mi idiotský humor rozhodně není cizí. A proto je pro mě Pekelná výzva naprostou povinností. Jsou tam prasárny, ubližování, ponižování, žraní sraček a k tomu všechny ty trotly parádně usazuje překvapivě vtipná a pohotová Pazderková. Chápu to nízké hodnocení, ale pro mě je to prostě paráda. 90% ()

Šimpy

Původně jsem chtěl dát odpad, neb se jedná skutečně o totální sra.ku, ale nakonec jsem se i celkem bavil. Zůstává otázkou, jestli nad absurditou pořadu, demencí soutěžících či "moderátorstvím" slečny Pazderkové..... ()